lekarz Tomasz Walasek

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej. Wcześniej byłam u kilku ginekologów/ położników , ale w gabinecie czułam się tak, jakby czekali na pieniążki, a nie do końca zajmowali się pacjentem. Pan Doktor jest przeciwieństwem. Od pierwszego razu wzbudził moje zaufanie. Jest osobą ciepłą, miłą, cierpliwą, a do tego bardzo kulturalną. Dziwię się, ze ktoś pisze, że doktor nie jest delikatny, gdyż byłam już u więcej niż 15 ginekologów w swoim życiu i Pan Doktor jest bardzo delikatny i dba o komfort pacjenta. Zdarzyło się, że została przyjęta poza kolejnością, gdyż obawiałam się, że dzieje się coś niedobrego z moją ciążą. Pan Doktor przeprowadził wtedy bardzo szczegółowe i dokładne badania, aby mnie uspokoić. Szczerze polecam usługi Doktora Walaska.

Bardzo miły człowiek, ma dobre podejście do pacjentki,wszystko wyjaśnia i indywidualnie podchodzi do problemu.Polecam.

Długo szukałam lekarza do prowadzenia mojej pierwszej ciąży , przerzuciłam dziesiątki stron w necie i nie wiem jak to się stało ale nigdzie nie trafiłam na doktora Walaska. Został mi polecony przez znajomą i muszę przyznać,że w 100% spełnił moje oczekiwania.Jest niezwykle symatycznym człowiekiem z poczuciem humoru,jednak co najważniejsze bardzo dokładnie przeprowadził badanie , szczególnie USG. Bardzo się cieszę ,że doktor poprowadzi moją ciążę do końca.Niezdecydowanym na wybór lekarza zdecydowanie polecam jego.Dodam tylko,że wizyta była refundowana przez NFZ :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

polecam najlepszy ginekolog we wrocławiu,prowadził mi ciąze i jestem zadowolona z dobrej opieki!!!!!

Dr został mi polecony przez koleżankę, która niedawno urodziła ślicznego synka:) Obecnie dr prowadzi moją ciążę, jest bardzo rzetelny i dokładny badając pacjentkę. Staram się zapisywać na NFZ, niestety kolejki w oczekiwaniu na wizytę są tak długie, że czasem chodzę prywatnie i z czystym sumieniem mogę przyznać, że w obu przypadkach dr traktuje pacjentkę w taki sam sposób. Na każdej wizycie jestem badana, mam wykonywane USG, mogę o wszystko zapytać i nigdy nie czułam się zlekceważona. Poza tym lekarz dużo sam tłumaczy, pyta i rozmawia z pacjentką, a to bardzo ważne...zwłaszcza dla kobiet pierwiastek, które nie zawsze wiedzą o co powinny zapytać.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław