lekarz Tomasz Walasek

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej. Wcześniej byłam u kilku ginekologów/ położników , ale w gabinecie czułam się tak, jakby czekali na pieniążki, a nie do końca zajmowali się pacjentem. Pan Doktor jest przeciwieństwem. Od pierwszego razu wzbudził moje zaufanie. Jest osobą ciepłą, miłą, cierpliwą, a do tego bardzo kulturalną. Dziwię się, ze ktoś pisze, że doktor nie jest delikatny, gdyż byłam już u więcej niż 15 ginekologów w swoim życiu i Pan Doktor jest bardzo delikatny i dba o komfort pacjenta. Zdarzyło się, że została przyjęta poza kolejnością, gdyż obawiałam się, że dzieje się coś niedobrego z moją ciążą. Pan Doktor przeprowadził wtedy bardzo szczegółowe i dokładne badania, aby mnie uspokoić. Szczerze polecam usługi Doktora Walaska.

Bardzo miły człowiek, ma dobre podejście do pacjentki,wszystko wyjaśnia i indywidualnie podchodzi do problemu.Polecam.

Długo szukałam lekarza do prowadzenia mojej pierwszej ciąży , przerzuciłam dziesiątki stron w necie i nie wiem jak to się stało ale nigdzie nie trafiłam na doktora Walaska. Został mi polecony przez znajomą i muszę przyznać,że w 100% spełnił moje oczekiwania.Jest niezwykle symatycznym człowiekiem z poczuciem humoru,jednak co najważniejsze bardzo dokładnie przeprowadził badanie , szczególnie USG. Bardzo się cieszę ,że doktor poprowadzi moją ciążę do końca.Niezdecydowanym na wybór lekarza zdecydowanie polecam jego.Dodam tylko,że wizyta była refundowana przez NFZ :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

polecam najlepszy ginekolog we wrocławiu,prowadził mi ciąze i jestem zadowolona z dobrej opieki!!!!!

Dr został mi polecony przez koleżankę, która niedawno urodziła ślicznego synka:) Obecnie dr prowadzi moją ciążę, jest bardzo rzetelny i dokładny badając pacjentkę. Staram się zapisywać na NFZ, niestety kolejki w oczekiwaniu na wizytę są tak długie, że czasem chodzę prywatnie i z czystym sumieniem mogę przyznać, że w obu przypadkach dr traktuje pacjentkę w taki sam sposób. Na każdej wizycie jestem badana, mam wykonywane USG, mogę o wszystko zapytać i nigdy nie czułam się zlekceważona. Poza tym lekarz dużo sam tłumaczy, pyta i rozmawia z pacjentką, a to bardzo ważne...zwłaszcza dla kobiet pierwiastek, które nie zawsze wiedzą o co powinny zapytać.

W wieku 36 lat otrzymaliśmy z mężem niespodziewany dar od losu - dowiedzieliśmy się, że będziemy ponownie rodzicami. Byliśmy szczęśliwi. Poprzednie doświadczenia zmusiły nas do szukania lekarza poza naszym miejscem zamieszkania (Jelenia Góra). Polecono nam Pana Tomasza Walaska. Przesympatyczny, cierpliwy. Na każde pytanie odpowiadał wyczerpująco. Niestety w 12 tygodniu ciąży, podczas badania genetycznego okazało się, że serduszko naszego maleństwa nie bije. Świat zawalił nam się na głowę. Nie wiedziałam co dalej. Zadzwoniłam do Pana Tomasza. W sposób delikatny wytłumaczył mi co muszę zrobić. Przyjął mnie do szpitala i pomimo braku czasu zajął się osobiście wszystkimi procedurami. Muszę zaznaczyć, że od samego początku wszystkie wizyty odbywały się na podstawie ubezpieczenia NFZ.
Serdecznie poleca. Jeżeli szczęście uśmiechnie się do mnie ponownie bez wątpienia lekarzem prowadzącym zostanie Pan Tomasz Walasek

Szczerze polecam tego lekarza wszystkim przyszłym mamom. Miałam dotychczas do czynienia z kilkoma ginekologami i własnie ten okazał się być najlepszy. Kompetentny, cierpliwy, uprzejmy i długo jeszcze mogłabym te komplementy wyliczać. Chodziłam do niego całą ciążę. Skrupulatnie zapisyawł mi na każdą wizytę badania, kontrolował wszystkie parametry, za każdym razem było robione usg. Także naprawdę usługa była wykonana na najwyższym poziomie. Co prawda moja ciąża przebiegała zupełnie bezprolemowo, więc nie miał z jej przebiegiem ciąży żadnych kłopotów, ale jeżeli będę w kolejnej ciąży to na pewno do niego wrócę. Oby więcej było takich lekarzy, nie tylko ginekologów, Ale to raczej nierealne. Polecam wszystkim.

Bardzo polecam dr Walaska!:)Jest rzetelny i kompetentny, prawdziwy lekarz z powołania. Prowadził calą moja ciaze. Urodziłam sliczna i zdrowa córke Zuzie, ma teraz 4 miesiace i cudownie sie rozwija. Dziekuje bardzo za wszystko POLECAM!!!

Dr Tomasz Walasek to kompetentny lekarz, któremu można zaufać w 100%. Przez cały okres ciąży czułam się bezpiecznie, wiedząc że mogę liczyć na pomoc i radę w każdej sytuacji, żadnego pytania nie pozostawił bez odpowiedzi. Gorąco polecam każdej przyszłej mamie. Dzięki dobrze prowadzonej ciąży urodziłam zdrową i śliczną córeczkę Maję.

Mam dwoje dzieci i w związku z tym wielu lekarzy dane było mi poznać, ale Doktor Walasek, który prowadził moją ciążę jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze! Można bez zastanowienia powiedzieć, że jest to lekarz z powołania, który nigdy nie zostawił pytania bez odpowiedzi, a wręcz przeciwnie, bo na każde pytanie odpowiada rzeczowo, konkretnie i zrozumiale. Poza tym, że znakomicie zna swoją dziedzinę to jest bardzo miłym i serdecznym człowiekiem. Ciąża była dla mnie fantastycznym okresem - na co oczywiście miał wpływ również Doktor Walasek, bo czułam się bezpiecznie będąc pod jego opieką. Doktor nie tylko kompetentny, ale też z wielkim sercem, który zawsze wykazuje się wielkim zainteresowaniem. Szczerze polecam każdej kobiecie i każdej przyszłej Mamusi ! I jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko !
Mama Sergiusza i Oliwii