dr n. med. Tomasz Walasek

Onkolog

Pan doktor Walasek to jeden z najlepszych lekarzy na jakich udało się trafić w trakcie choroby mojego taty. Trafnie podjęte decyzję w leczeniu chemioterapii i radioterapii pozwoliły przeżyć tacie tych kilka miesięcy o których na początku diagnozy nawet nie było mowy. Dzięki trafnej diagnozie perfekcyjnie wykonanej operacji i doskonałym leczeniu udało nam się jako rodzinie dokonać czegoś co na początku drogi przez ciężka chorobę jaką jest glejak IV stopnia było praktycznie nie możliwe. Udało się spotkać, poznać I spędzić czas że sobą dwum pokolenią -dziadkowi i wnuczce. Panie doktorze bardzo ...

Panie doktorze bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia I powodzenia.
Aneta z jabłonki

Jestem byla pacjentka ,ktora jest bardzo dumna i szczesliwa ,ze moglam trafic w cudowne rece lekarza i tak madra jego glowe bardzo bardzo dziekuje nowotwor zlosliwy to jak niechciany gosc trzeba zamknac dzwi goraco polecam i serdecznie dziekuje Danuta Rysula Koscielisko kolo Zakopanego tel 502 825 810

Wzór lekarza:życzliwy, kompetentny, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie. Gratuluję Panie Doktorze. Jadwiga Nowakowska była pacjentka

Gratuluję Panie Doktorze.
Jadwiga Nowakowska
była pacjentka

Naprawdę polecam pana doktora. Miałem do niego ogromne zaufanie.Jeden z niewielu, którzy chcą rozmawiać i budzą nadzieję, kiedy o nią trudno. Bardzo mi pomógł. Jeszcze raz dziękuję.

Jeszcze raz dziękuję.

Bardzo dobry lekarz leczy mnię od 3 lat