lekarz Tomasz Wąsowicz

Kardiolog

5/5.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Lekarz bardzo konkretny i kompetentny. Bardzo spokojny. Poświęcił mi dużo czasu przeprowadzając całą niezbędną diagnostykę. Bardzo jasno i rzeczowo wyjaśnił mi na czym polega moje schorzenie i dokładnie opisał co i dlaczego należy zrobić aby przywrócić mnie do zdrowia. Wszystko sprawdziło się w 100%. Szczerze polecam.

Mój tata leczy sie u dr-a Wąsowicza od wielu lat. Po raz pierwszy musiałam pójść z tatą na wizytę i byłam bardzo zaskoczona. Do taj pory nie spotkałam się z takim podejściem ze strony lekarza. Spokojny, cierpliwy w stosunku do osoby starszej, wysłuchał pacjenta, przebadał, dopytał o szczegóły (innych chorób). Wyjaśnił wszystko w sposób zrozumiały. Bardzo dobry lekarz, polecam.

Bardzo dobry lekarz, polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora. Dostałam pełną informację o swojej chorobie. Wiem jak mam być leczona. Doktor poświęcił mi dużo czasu. Wykonał potrzebne badania. Polecam.

Bardzo zawiedliśmy się z tatą. Tata nigdy nie miał problemów z sercem, ostatnimi czasy wystąpiły zaburzenia rytmu serca. Pan doktor zbadał ciśnienie (wyszło książkowe), wykonał EKG. O wyniku nie poinformował, diagnozy nie postawił, zlecił dodatkowe badania, ale bez ich wyniku czy regularnych zapisów ciśnienia przepisał leki na nadciśnienie i podwyższony cholesterol, twierdząc, że leczenie długo potrwa (nie wiemy, co leczymy). Pan doktor uprzejmy, gdyż kasuje 250zł za taką 10-minutową wizytę. Nie polecam.

jest bardzo dobrym kardiologiem jakiego poznałam.MIŁY KONKRETNY DOBRZE LECZY

jest bardzo dobrym kardiologiem jakiego poznałam.MIŁY KONKRETNY DOBRZE LECZY

Lekarz godny polecenia ma czas dla pacjenta na miejscu można wykonać badania usg seca czy holtera

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Kolejność dowolna.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Kolejność dowolna.

Lekarz spokojny rzeczowy konkretny .Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Polecam!

lekarz budzący zaufanie pacjenta,spokojny,rzeczowy ,ma indywidualne podejście do pacjenta.Polecam