lekarz Tomasz Więckowski

Lekarz medycyny ratunkowej

Wspaniały lekarz, człowiek o wielkim sercu i umiejętnościach. Cieszę się, że na niego moja siostra trafiła. Serdecznie polecam.

Najlepszy lekarz jakiego w życiu swoim poznałam! Dzięki niemu dziś żyje! Bardzo rzeczowy, miły i cierpliwy. Wykonuje swoją pracę bardzo rzetelnie. Godny polecenia!

Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz...dziękuję za ratunek i długą opiekę nad mamą...... podziękowania dla całej kadry.

Miły, sympatyczny, kompetentny. Zdecydowanie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuje Panie doktorze :)

Miły, sympatyczny, kompetentny.

Zdecydowanie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Dziękuje Panie doktorze :)

sfrustrowani,niedoszli "koledzy i koleżanki" mogliby sobie darować wpisy- są no cóż.... żenujące.... Uratował życie moim bliskim. Jest najlepszy!

Uratował życie moim bliskim. Jest najlepszy!

Bardzo dziękuję za udzieloną mi skuteczną pomoc, dzięki której obyło się bez powikłań.Jestem zwykłym pacjentem-nie mnie oceniać"kardiowersje"i oddające się naiwne studentki.Wysoko oceniam jakość wykonanej przez Pana pracy.Szacuneczek!

Zdecydowany , szybki , konkretny!Małomówny?-no cóż , Pogotowie to nie Wersal , liczy się każda sekunda w ratowaniu ludzkiego życia!Polecam , podziwiam , doceniam!

Naprawdę świetny lekarz. Kompetentny, stawia bardzo trafne diagnozy, dokształca się na wielu kursach, nie tylko z medycyny ratunkowej i co najważniejsze uratował życie bliskiej mi osoby, za co dziękuję mu bardzo. Zupełnie nie rozumiem wypowiadania się na temat z kim sypia, bo albo jest to jakaś niunia, która bezskutecznie próbowała go poderwać i teraz się mści, albo zazdrosny kolega, który ma ego większe niż cała galaktyka! Ludzie liczy się, że ratuje innym życie i naprawdę szkoda, że nie ma w pogotowiu więcej takich zaangażowanych lekarzy jak on.

Bardzo niekompetentny. Skonczyl studia i na tym sie skonczylo. Spi ze studentkami. Fatalny facet i jeszcze gorszy lekarz!!!!!

Bardzo niekompetentny. Skonczyl studia i na tym sie skonczylo.
Spi ze studentkami. Fatalny facet i jeszcze gorszy lekarz!!!!!

Lekarz który nie potrafi znieczulić do banalnej kardiowersji. Jest opryskliwy i nieuprzejmy, nie tylko w stosunku do pacjentów ale także personelu. Jest niezwykle zadufanym w sobie człowiekiem. Na pytanie czy dana osoba jest na oddziale potrafi odpowiedzieć "może jest a może nie". Człowiek do którego nie docierają realia nowoczesnego szpitala gdzie bycie uprzejmym jest wymagane. "Lekarz" który nie potrafi być uprzejmy i jest człowiekiem który nie reprezentuje sobą nawet poziomu zachowania gimnazjalisty. Zwyczajny konował któremu pacjenci przeszkadzają w karierze zawodowej.