lekarz Tomasz Wierzykowski

Kardiolog

Bardzo mily,wyrozumialy umijacy sluchac ludzi poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu serdecznie polecam :)

ten człowiek z całą pewnością nie zapomniał, że w zawodzie lekarza nie chodzi tylko o wiedzę ... umie włożyć serce i poświęcić się np. dla bardzo chorych starszych osób. Gorąco polecam!

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza .Kompetentny o ogromnej wiedzy a przy tym bardzo dostępny i miły .Pomaga wielokrotnie jesli tylko jest taka potrzeba nie biorąc kolejnych pieniędzy.Jest fachowcem kardiologiem ale równiez lekarzem rodzinnym myślę ,że posiada szeroką wiedzę medyczną i pomorzee kazdemu w wielu dolegliwościach .ja jako jego wieloletni pacjent moge to potwierdzić.Z całego serca polecam tego lekarza i przy tym przemiłego człowieka który zawsze i w kazdej sytuacji pomoże

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Kutno"?

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź
Szwajcera 15
91-357 Łódź
Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno
Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź
Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź