lekarz Tomasz Wiśniewski

Radioterapeuta

Pan Doktor Wiśniewski jest kompetentny, sympatyczny, przystępny i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Absolutnie polecam!!!!

Konkretny lekarz, dokładnie tłumaczy i chorobę i sposób lekarza, sam dzwoni i przypomina o wizycie, która była odwołana i wymagała przerejestrowania. Od 6 lat po zakończonej radioterapii żadnych problemów i oby tak dalej :)

Doświadczenie mojej cioci było okropne. Dr Wiśniewski zupełnie zignorował potrzebę na przeprowadzenie jakichkolwiek testów na przerzuty raka piersi. Przez cały rok po operacji raka piersi wizyty kontrolne ograniczały się do wizualnego rozpoznania. Nie zalecił żadnych badań krwi, markerów. Wreszcie po roku ciocia zdecydowała się na zrobienie testów u innego lekarza. Wykazały poziom markerów 10 razy powyżej normy. W ciagu tego roku rak przerzucił się na większość kości i jest teraz w IV fazie. Jest to okropne zaniedbanie ze strony dr. Wiśniewskiego. Na dodatek, jak dowiedział się o wynikach jedyna odpowiedzią było "ale niech pani idzie z tym do innego lekarza, ja już nie mam miejsca na kolejnych pacjentów". Domyślamy się ze od początku był to powód błahego podjęcia do sprawy. Proszę się wystrzegać Dr. Wiśniewskiego.

Bardzo miły , uprzejmy i kompetentny lekarz . Dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia . Wzorowe podejście do pacjęta . Polecam!!!