lekarz Tomasz Władyka

Fachowiec najwyższej próby.Kultura i podejście do nierzadko cierpiącego pacjenta - SZACUN dla Pana Doktora. Obyśmy takich fachowców mieli więcej. POLECAM, z czystym sumieniem.

Kompetentny lekarz. Słucha, dopytuje i tłumaczy. Wizyta na NFZ -merytoryczna, rzeczowa, punktualna. Uprzejmy i kulturalny człowiek.

Bardzo dobry lekarz, przede wszystkim słucha co się do nie mówi, bada ii używa stetoskopu, nie toleruje naciągaczy na L4, , jest młody i lubi robić to co robi, dla mnie bardzo dobry lekarz!

Ja tam chodzę do wielu lekarzy i w zasadzie jak jest punktualnie i rzeczowo to jest mi wszystko jedno. Ale dopiero ten lekarz zwrócił uwagę ,że leki które łykam na serce i nadcisnienie mogę miec refundowane a kardiolog dał na 100%. i jestem 16 zł do przodu.Byłem pare razy, generalnie jestem zadowolony. Przychodze na okresloną godzinę i o tej jestem przyjety bez nerwówki,ze ktoś wepcha się przede mną. Lekarz wywoluje osobiscie, wizyta trwa tyle ile trzeba i wszystko bez pospiechu i rzeczowo.Spowiedź, badanie , tłumaczenie, leki i wychodze i za ...

Lekarz wywoluje osobiscie, wizyta trwa tyle ile trzeba i wszystko bez pospiechu i rzeczowo.Spowiedź, badanie , tłumaczenie, leki i wychodze i za mną wywoływany jest kolejny.
Jak po sznurku. Tam trochę się dziwie niektórym wpisom. Jak jest kartka na drzwiach ,ze lakarz woła to nie trzeba się pchać nieproszonym jak do obory.No i tyle no bo co więcej.

młody jeszcze nie opierzony lekarz, z dziwną manierą. Puka się do gabinetu, mówi zaraz poproszę, prosi, wchodzę, a on mnie wyprasza, bo nie zapukałem??? no PRL, TYm i pan Jarząbek. JAk już zapukałem ,wlazłem mówi co mi jest on milczy i naraz mowi jak zapytam proszę mówić. Zdębiałem byłem zbyt chory i słaby żeby dać temu radę, pokonał mnie ,zmieniłem lekarza.

Zdecydowanie nie polecam, wyprosił za drzwi kilka osób bo on nie ma czasu przyjąć pacjentów, za drzwiami siedziały raptem dwie osoby, które chciały tylko receptę. Szanowny pan lekarz rzucił jeszcze, że do niego to trzeba się umówić wcześniej a nie w dzień wizyty .... nie polecam,

Zawsze byłam przyjęta punktualnie z terminem na określoną godzinę , bez zbędnego czekania w kolejce z innymi chorymi jak to się często zdarza w innych przychodniach. Leczenie dostosowane do zasobności mojej kieszeni- to dla mnie bardzo ważne. Byłam parę razy i jestem zadowolona.

Według mnie bardzo dobry lekarz, miły i uśmiechnięty, słucha i bada dokładnie, duźo się pyta o stan zdrowia przyjmuje punktualnie, dobrze leczy i w miare tanio. Ja polecam bo się nie zawiodłam.

Miły i sympatyczny lekarz. To prawda,że potrafi słuchać pacjenta i nie zbywa go jak najszybciej. Zmotywował mnie do dalszego leczenia i zadbania o swoje zdrowie. Zawsze byłam przyjęta na wizytę o ustalonej godzinie bez zbędnego czekania. Ja jestem zadowolona i polecam.

Byłem u tego lekarza bo bolało mnie brzuszysko. Zbadał dokładnie i zadał mnóstwo pytań. Nie bawił się w wysyłanie mnie po specjalistach -od razu skierowanie na endoskopie zołądkową. Badanie potwierdziło rozpoznanie,potem 2 tygodnie leczenia. I gitara- wszystko jest OK :-). Ja jestem zadowolony i mój brzucho tez.