Mam ogromną prośbe czy może mi ktoś podać numer telefonu lub informacje o dniach w których doktor przyjmuje w Busku?nie byłam u niego 3 lata i nie wiem czy nadal w poniedziałki ale prozę o numer

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Trafiłam do Niego w połowie mojej pierwszej ciąży, zawsze miał dużo czasu na badania i wyjaśnienia, nie spieszył się i na wszystkie pytania szczegółowo odpowiadał, nigdy mnie nie zbywając. Mając porównanie z innymi ginekologami naprawdę szczerze polecam! Odebrał również mój poród i dzięki Niemu mój synek przyszedł na świat bez żadnych komplikacji. Bada dokładnie ale bardzo delikatnie. Niedługo planuje druga ciażę i również będzie ja prowadził dr Wnęk.

Jestem zachwycona kompetencjami,wiedzą i klasą tego lekarza.Ma niesamowitą intuicję,dzięki niej i oczywiście przeogromnej wiedzy udało mi się uniknąć poważnych konsekwencji choroby ,która dopiero zaczęła się rozwijać.Polecam tego lekarza i uważam ,że warto mu zaufać na długie lata ,żeby ten cykl leczenia ,czy też obserwacji naszego organizmu był systematyczny.Każda kobieta powinna mieć "swojego" ginekologa ,moim jest Pan dr Tomasz Wnęk i całym sercem polecam Wam tego lekarza

Moim zdaniem to lekarz dobry na nagle "wypadki". Jesli chodzi o prowadzenie ciazy to bez zarzutu. Nie chorowalam nigdy na nic powaznego wiec nie wypowiem sie jesli chodzi o rozpoznanie choroby. Natomiast jesli chodzi o wykonywanie badan,zlecanie ich jestem na tak. Bardzo mily i uprzejmy lekarz. Chetnie udziela odpowiedzi na dreczace nas pytania. Ogolnie bardzo sympatycznie mija czas na wizycie. Polecam

Moim zdaniem to lekarz dobry na nagle "wypadki".
Jesli chodzi o prowadzenie ciazy to bez zarzutu.
Natomiast jesli chodzi o wykonywanie badan,zlecanie ich jestem na tak.
Bardzo mily i uprzejmy lekarz.
Chetnie udziela odpowiedzi na dreczace nas pytania.
Ogolnie bardzo sympatycznie mija czas na wizycie.
Polecam

Do tego lekarza chodziłam regularnie co pół roku od 4 lat. Nie rozpoznał mojej choroby. Na szczęście trafiłam do świetnego specjalisty, który mi pomógł. Powiem tak- nie pomoże może i nie zaszkodzi. Nie Polecam.

Super facet, do rany przyłóż. Bardzo miły, sympatyczny, poczucie humoru też ma i to sporo. Bardzo przejmuje sie każdą pacjentką :))

świetny lekarz. To lekarz, którego polecam niemal każdej koleżance w potrzebie. Jest nie tylko wspaniałym specjalistą- jest przedobrym człowiekiem!

Świetny lekarz i super facet miły i bardzo delikatny polecam z całego serca

Świetny lekarz i super facet miły i bardzo delikatny polecam z całego serca

Prowadził moje dwie ciąże. Jestem jego pacjentką od ok. 6 lat. Zawsze wyczerpujące odpowiedzi.