lekarz Tomasz Wojtas

Internista, Kardiolog

Lekarz jest niekompetentny. Bagatelizuje objawy. W moim przypadku jego indolencja mogła zakończyć się tragicznie.

Nie wytłumaczył, nie omówił. Nie polecam i nie umówie się na następną wizytę. Plus te jego komentarze nie na miejscu. Nie wiem czy miał gorszy dzień czy nie, ale po zachowaniu chyba to taki człowiek

Lekarz bardzo wszechstronny zarówno w diagnozowaniu jak i leczeniu. Co najważniejsze - SKUTECZNY. Leczy mnie już 9 lat, żyję i mam się dobrze, a choruję przewlekle. Ze spokojnym sumieniem polecam.

to jest zwykły śpioch on cię nie wyleczy chyba że chcesz szybko przenieść się do Piotra nie jest zainteresowany tym co robi