lekarz Tomasz Woźniak

Dermatolog

3,9

Panie doktorku Tomku wstaw swoja fotke jak inni lekarze . Zeby wiedzieli do kogo idziemy tam u góry jest miejsce wolne . Chyba ze jestes taki paskudny to nie wstawiaj daruj sobie .

Jeszcze rok temu miał negatywne opinie ciekawe co z nimi sie stało czemu usunął . Mogół zostawic i wszyscy by zobaczyli jaka jest prawda . Tak lekarz z powołania ale do kasy brania a pomoc znikoma .

Widze ze komentarze pisze rodzina lub znajomi . Jesli chcesz sie przekonac to musisz isc do niego . Ma tylko gadane nic po za tym dajcie spokój . Powiem otwarcie ze mi nic nie pomógł tylko wizyta i wizyta i tak w kółko NIE POLECAM

Lekarz z powołania. Rewelacyjne metody leczenia. Świetny kontakt, fachowo przedstawia chorobę i leczenie. W 100% polecam. Moja cała rodzina korzysta z usług prywatnych jak i na NFZ i wszyscy są bardzo zadowoleni.

PAN DOKTOREK JEST SUPER FACET, WYTŁUMACZY O CHOROBIE I JEJ SKUTKACH! PRZE UPRZEJMY:) POLECAM:)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Turek"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy Rodzinnych s.c.
Pleszew ul. Poznańska 58
63-300 Pleszew