dr n. med. Tomasz Woźny

2,6
2,4
2,7
2,2

Mam chorobę krwi od wielu lat i stan jest obecnie stabilny. Pan dr przed wizytą skierował na badanie krwi. Po sprawdzeniu stwierdziłem brak podstawowego badania morfologii i wykonałem odpłatnie. Pan dr na wizycie okazał się osobą kulturalną, grzeczną i miłą. Jednak muszę czytających przestrzec jest całkowicie niekompetentny, nie słucha informacji mających wpływ na chorobę. Proszę nie ryzykować leczenia u tego pana. Jest jż emerytem i wydaje się niestabilny i niezorganizowany.

Po przeczytaniu wielu komentarzy z obawą udawałem się na wizytę do dr Tomasza Woźnego, tym bardziej, że była to konsultacja w ramach NFZ. Jednakże już pierwszy kontakt z lekarzem rozwiał te wątpliwości. Lekarz osobiście prosi swoich pacjentów do gabinetu. Po szczegółowym wywiadzie i badaniu, skierował mnie na badanie krwi. Po 2 godzinach o umówionym czasie podczas ponownego spotkania, na podstawie analizy wykonanych badań merytorycznie wyjaśnił przebieg choroby. Na uwagę zasługuje fachowość pana doktora, jego zaangażowanie, szacunek do pacjenta oraz wysoka kultura osobista lekarza podczas wizyty. Osobiście polecam wizyty u pana doktora.

Nawet nie raczył się spotkać twarzą w twarz i zrobić wywiadu. Wziął kartkę z wynikami morfologii i nie mając obrazu, wiedzy na temat pacjenta, jego historii stwierdził, że stan jest stabilny. Totalna niekompetencja i ignorancja.

I had a different experience with thus doctor .at first I was scared because of some of the comments here.but he was an amazing Doctor, spoke very good English, would recommend him to non Polish speakers

Proszę czytać opinie. Zaoszczędzi to Państwa czas. Lekarz 2/3 wizyty zajęty jest komputerem, gdzie chaotycznie coś zapisuje, czegoś szuka. Następnie wygłasza tezy nijak przystające do rzeczywistości. Na zadane pytania odpowiada wymijająco lub po prostu "nie wiem". Zupełnie nie zainteresowany pacjentem. Nie docieka przyczyn złych wyników, jeśli to nie nowotwór. Zachowanie obcesowe, nieprzyjemne. Po wizycie wiem, że nic nie wiem. Jedyny "plus" to stosunkowo krótki okres oczekiwania na wizytę. Sami Państwo możecie się domyślić dlaczego.

Proszę czytać opinie. Zaoszczędzi to Państwa czas.

Następnie wygłasza tezy nijak przystające do rzeczywistości.
Na zadane pytania odpowiada wymijająco lub po prostu "nie wiem".
Zachowanie obcesowe, nieprzyjemne.
Po wizycie wiem, że nic nie wiem.
Jedyny "plus" to stosunkowo krótki okres oczekiwania na wizytę.
Sami Państwo możecie się domyślić dlaczego.

Lekarz o sporych zaburzeniach osobowosci. Nie wiadomo na jaki humor sie trafi, czy pomoze, czy zmiesza z blotem. Lepiej omijac szerokim lukiem.

Lekarz, który wzbudza zaufanie od samego początku, np. przez długi, szczegółowy wywiad nt. historii choroby, objawów, podobnych przypadków w rodzinie itp. Ponadto umożliwia konsultacje nawet późną porą pod telefonem domowym.

nieludzki, niesympatyczny, nieumiejący zrozumieć chorego człowieka. Zainteresowany materialnie. W szpitalu panuje atmosfera niekompetencji i arogancji. O wszystko trzeba walczyć leki badania, informacje...itp. Polecam od razu iść do dyrektora placówki

Przyjechałem do poznania na wizytę w poradni.Strata czasu. Konował pierwszej ligi. Rodzinnego kopne w d za skierowanie mnie do tego typa. Tak czy siak musiałem iść na wizytę prywatną do hematologa z olejem w głowie. Odradzam to całe msw a tego buca najbardziej.

odmowil mi podania talizeru, sytuacja oburzajaca, klamal, kazal telefonowac pozniej, w koncu poszedlem do innej hematolog, ktora oznajmila, ze dawno powinienem lek otrzymac, i ze jest to kardynalny blad w sztuce. ODRADZAM OSOBOM SZANUJACYM SWOJE ZDROWIE, ZAROWNO DR JAK I JEGO ODDZIAL.