dr n. med. Tomasz Ząbkowski

Urolog

lekarz człowiek pełen empatii widać w jego zachowaniu starą dobrą szkołę kindersztuby specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta nie tylko tych polecanych ale tych zwykłych cierpiących z tak zwanej "ulicy". Szkoda że takich ludzi wśród wielu lekarskich konowałów dorobkiewiczów jest coraz mniej. Bardzo żałuję iż na oddział urologii WIM nie trafiłam niestety podczas jego dyżuru, a ze względu na bardzo ostre bóle kolki nerkowej spowodowanej kamicą (zdiagnozowaną właśnie przez Pana doktora Tomasza), czego wcześniej w dniu 5.02.16 nie wykazał minimum chęci postawienia właściwej diagnozy lekarz dyżurny wówczas lekarz Marcin Radko pomimo dostępu do USG obok pokoju lekarskiego), a jego wywiad słowny ograniczał się jedynie do odpytywania mnie dlaczego przyszłam na oddział SOR i dlaczego właśnie tam. Ten lekarz stał się na moje nieszczęście moim lekarzem prowadzącym - dokładnie przeciwieństwo doktora Tomasza Ząbkowskiego.

Niestety mniej niż powierzchowna diagnoza nastawiona na przestraszenie pacjenta wywołujące paraliż i bezradność. Zaskoczenie brutalną diagnozą opartą na kiepskiej analizie cudzych, niekoniecznie właściwie opisach badań. Używanie fachowej nomenklatury tworzącej aureolę kompetencji. Oczekiwanie na propozycję finansowego rozwiązania problemu. Mam nadzieję, że stosowne władze postawią równie trafną diagnozę jak "Pan Doktor", a po 25 .10.2015 r. życzę Panu Doktorowi wizyty stosownych służb.

Polecam wszystkim doskonałego specjalistę urologa doktora Tomasza Ząbkowskiego, który indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, zawsze jest uśmiechnięty i nigdy nie odmówi pomocy. Szanuje swoich pacjentów oraz profesjonalnie podchodzi do każdego z nich. Jest to specjalista z powołania, osoba, która powinna być wzorem do naśladowania dla innych lekarzy.

`konkretny Lekarz polecam.dzis jako lekarz dyżurny uratował mi życie cemnik potrarzniał mi sciane pecherza !!!!! super Facet

GORĄCO POLECAM!PEŁEN PROFESJONALIZM,BARDZO MIŁY CZŁOWIEK,CO BARDZO WAŻNE-DELIKATNOŚĆ W PODEJŚCIU DO CHOREGO.JASNO TŁUMACZY METODY LECZENIA.GODNY ZAUFANIA.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ,O OGROMNEJ WIEDZY ,WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU .ŻYCZYMY POWODZENIA W PRACY ZAWODOWEJ I ŻYCIU OSOBISTYM.POLECAM KAŻDEMU ,KTO POTRZEBUJE POMOCY BARDZO DOBREGO UROLOGA.

Uratował mi kiedyś nerkę kiedy inni odsyłali mnie od Ajnasza do Kajfasza on szybko sie zorientował o co chodzi przeprowdził badania a nastepnie zabieg laparoskopowy usuwajacy zator kamieni w przewodzie od nerki. Teraz pójdę do niego na konsultacje w sprawie prostaty. Dobrze, ze przyjmuje takze prywatnie i nie trzeba do niego skierowań.