dr n. med. Tomasz Zając

Lekarz ginekolog życzący (bez powodu zdrowotnego) kobiecie 47 letniej aby nastała w jej organizmie menopauza to dla mnie lekarz bez wiedzy i ignorant . Jak on tak życzy wszystkim swoim pacjentkom to gratulacje :(STANOWCZO NIE POLECAM). Lekarz naciągacz

Dzięki Panu Dokorowi udało mi się zajść ponownie w ciążę po pierwszym poronieniu. Jest mocno zainteresowany przebiegiem całej ciąży, daje swoją komórkę i wszystko wyjaśnia. Jest znanym i szanowanym lekarzem wśród innych ginekologów. Profesjonalizm w każdym szczególe. Polecam dla każdej kobiety z problemami ginekologicznymi.

jetem zadowolona ze znalazłam prawdziwego lekarza :)

jetem zadowolona ze znalazłam prawdziwego lekarza :)

Od kilku lat chodzę do pana Zająca na kontrole. Prowadził też moją ciążę. Byłam zawsze zadowolona. Jest miły, delikatny przy badaniach. Nigdy nie ma się wrażenia, że się spieszy. Odpowiada rzeczowo i wnikliwie na wszystkie pytania. Daje pacjentkom swoją komórkę, stąd zawsze można mieć z nim kontakt. Wizyty są dość drogie: 200 zł, ale zwierają USG. Poza tym doktor Zając jest b. dobrym specjalistą do diagnostyki obrazowej i ma świetny sprzęt. Żałuję natomiast, że prowadzi ciążę tylko do porodu (nie pracuje już na żadnym oddziale położniczym)...więc w kluczowym momencie kobitkę przejmują "nowe ręce". Ogólnie polecam.

Nie polecam, Pan doktor prowadził moją ciążę ( dodam, że kilkanaście lat temu, ale wtedy nie było takiej strony do ocen ). Wszystkie wizyty były płatne oczywiście bez faktury a na ostatnie 2 tygodnie ciązy gdy było mi już ciężko nie dostałam zwolnienia gdyz doktor uznał, że byłoby to naciąganie ZUS bo wyniki są dobre a co z naciąganiem US i nie wystawianiem rachunków. Ogólnie niemiły był wtedy.

Pan Dr Zając jest dobrym lekarzem i polecam z całego serca. Prowadził moją ciążę przez 9 miesięcy, która była zagrożona, jednak dzięki Panu Doktorowi wszystko zakończyło się pomyślnie i teraz mam już 5 letnią Córeczkę.

Dzięki Niemu żyje mój syn. Pomimo zagrożonej ciąży przyszedł na świat w terminie i w świetnej formie. Prognozy były straszne, usłyszałam, że On sam nie widział, żeby taka ciąża się utrzymała, ale walczy się o każde dziecko. Miałam numer na prywatną komórkę i przykazanie, żeby dzwonić o każdej porze w miarę potrzeby.Wydaje mi się, że to świadczy o klasie lekarza.

Dr Zajac zostal mi polecony jak okazalo sie, ze jestem w ciazy. Poszlam do niego i z poczatku bylo wszystko w porzadku. Na 3 wizycie dr zaproponowal zrobienie testu pappa, co by sprawdzic, czy z dzieckiem wszystko ok. Więc w trosce o dziecko, zdecydowalismy sie na test (400zł). Kilka dni później dr dzwoni do mnie i telefonicznie mnie informuje, ze cos wyszlo nie tak, wiec musze do niego przyjechac. Cala droge ja i maz przezywalismy wielki stres. Dr powiedzial, ze z badan wynika, ze jest spore ryzyko choroby genetycznej (zespol ...

Dr Zajac zostal mi polecony jak okazalo sie, ze jestem w ciazy.
Poszlam do niego i z poczatku bylo wszystko w porzadku. Na 3 wizycie dr zaproponowal zrobienie testu pappa, co by sprawdzic, czy z dzieckiem wszystko ok. Więc w trosce o dziecko, zdecydowalismy sie na test (400zł). Kilka dni później dr dzwoni do mnie i telefonicznie mnie informuje, ze cos wyszlo nie tak, wiec musze do niego przyjechac. Cala droge ja i maz przezywalismy wielki stres. Dr powiedzial, ze z badan wynika, ze jest spore ryzyko choroby genetycznej (zespol dawna) i odrazu podsunal nam namiar na "zaprzyjaźnioną klinikę" w której wykonuja amniopunkcję (1400zl). Na moje pytanie, czy państwowa słuzba zdrowia nie wykonuje takich badań, powiedział, że tak, ale są długie terminy, a tu liczy się czas. Po wyjściu z gabinetu, zadzwoniliśmy odrazu do poleconej kliniki i umówiliśmy się na wizytę.
Jednak, jako że mam wrodzoną anemię i skazę krwotoczną (którą a porpos dr w ogóle sie nie zainteresował, jak go o tym poinformowałam) zadzwoniłam do mojej lekarki rodzinnej, żeby się skonsultować, a ona poinformowala mnie, ze powinnam zgłosić się do poradni genetyki, a tam bezzwłocznie skierują mnie na amniopunkcję. I tak była - w ciągu jednego dnia zaproszono mnie na wizytę, a w kilka dni później wykonano w szpitalu im. Orłowskiego amniopunkcję - wykonał ją dr Roszkowski, który ogladając wyniki testu pappa usmiał się widząc opis całego badania i stwierdził, że nie tak wyglaga test pappa... szczęśliwie, kilka miesięcy później urodziłam zdrową córeczkę.
Dr zająca poinformowaliśmy telefonicznie o tym. oczywiście już się do nie niego nie wybralismy.
Nie polecam tego lekarza. Choć wiem, że są zadowolone pacjentki, jak w każdym przypadku. Ale ja osobiście przez niego stresowałam się zupełnie nie potrzebnie przez 1,5 miesiąca - aż dostalam wyniki badania genetycznego.

Miałam u dr. Zająca prowadzoną całą ciążę. Godny zaufania, polecenia. Dzięki niemu wiedziałam że będzie wszystko dobrze.