Od ponad 18 lat specjalizuję się w estetyce uśmiechu.

W 2005 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego ...

Od ponad 18 lat specjalizuję się w estetyce uśmiechu.

W 2005 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Szkolenie stażowe odbyłem w VII Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku Oliwie.

Na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem w Niemczech odbyłem dwuletnie studia podyplomowe w dziedzinie Stomatologii Estetycznej z tytułem Master of Science in Esthetic Dentistry.

Jestem ekspertem do spraw implantologii stomatologicznej certyfikowanym przez International Congress of Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesellschaft für Oral Implantologie (DGOI) oraz Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne (PSI).
Posiadam tytuł Diplomate - najwyższy stopień międzynarodowych umiejętności implantologicznych ICOI.

Zdobyłem uznanie w ekskluzywnym gronie najbardziej cenionych implantologów, jestem rekomendowany jako specjalista implantologii przez niezależną organizację LEADING IMPLANT CENTERS.

Należę do grona członków Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), skupiającej najwybitniejszych polskich specjalistów, zajmujących się wszelkimi aspektami estetyki uśmiechu.

Mam na swoim koncie tytuł "Hipokrates Roku" dla najlepszego Lekarza Stomatologa Roku w Gdańsku.

Jestem założycielem i właścicielem Perfect Smile Clinic w Gdańsku.

Zapraszam do Perfect Smile Clinic w Gdańsku, gdzie codziennie wraz z moim zespołem spełniam marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, implantologii i protetyce.
Mój zespół wyróżnia wysoka kultura pracy zgodnie z filozofią "slow dentistry", w której liczy się przede wszystkim bezpośredni kontakt z pacjentem, kompleksowe i zespołowe podejście do leczenia stomatologicznego. W mojej pracy ogromny nacisk kładę na wysoką estetykę, precyzję i dokładność zabiegów przeprowadzanych zgodnie z najnowszą wiedzą popartą badaniami naukowymi (evidence based dentistry). Zapewniam moim pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze metody leczenia.
Specjalizuję się w nowatorskich technikach leczenia defektów estetycznych uśmiechu oraz implantologicznych metodach uzupełniania braków zębowych.
Pracuję przy użyciu sprzętu i materiałów wyłącznie najwyższej jakości.

Od lat swoje doświadczenia i inspiracje zbieram podczas studiów podyplomowych, krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz kongresów organizowanych na całym świecie. Zafascynowany jestem nowymi technologiami w medycynie regeneracyjnej oraz wszelkimi zagadnieniami poświęconymi leczeniu kompleksowemu w stomatologii.

Jestem entuzjastą motoryzacji, historii oraz geopolityki. W wolnym czasie chętnie gotuję oraz jeżdżę na rowerze.
Prywatnie jestem miłośnikiem zwierząt, a w szczególności moich dwóch psów – rasy Shiba Inu i Jack Russell Terrier.

„Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku; jest rezultatem dobrych intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego wykonania; oznacza mądry wybór spośród wielu alternatyw.” - William A. Foster

Trafiłem z polecenia na leczenie kanałowe - rewelacja, tylko 2 wizyty, w znieczuleniu, które ledwo czuć przy podawaniu, bardzo nowoczesny sprzęt - rentgen monitory nad pacjentem, polecam jak ktoś szuka dobrego fachowca i człowieka z pasją do swojego zawodu,!

Absolutna rewelacja, wszystkie opinie są prawdziwe, serio.

Absolutna rewelacja, wszystkie opinie są prawdziwe, serio.

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca muzyka w tle:). Czułam się jak w SPA a nie jak na borowaniu.Pan doktor dokładnie opisywał mi zdjęcia rtg i na każde pytanie staral się jasno odpowiedziec. Na koniec dostałam paragon fiskalny.Czułam się komfortowo i spokojnie.Zaufałam i zostanę jego klientka.

jestem niesamowicie zadowolona z uslug Pana Zaranskiego.Swietny stomatolog,ktory ma naprawde pojecie o swojim fachu i miesamowite wyczucie do potrzeb pacjenta.polecam go serdecznie..Pozdrowienia od pacjentki z Zürichu;-)

Doskonały lekarz, polecam wszystkim. Resekcja zęba zupełnie bezbolesna (mimo dłutowania). Po wcześniejszych złych doświadczeniach w innych gabinetach stomatologicznych, wreszcie trafiłam do profesjonalisty

Doktor posiada w gabinecie odpowiedni sprzęt, i np. nie trzeba dodatkowo biegać po pracowniach rentgenowskich, wszystko bardzo profesjonalnie przygotowane. Przebieg leczenia nie jest tajemnicą, zawsze uzyskałem od niego wyczerpującą odpowiedz na temat metod leczenia. Polecam każdemu!!

Do tego lekarza trafiłam z polecenia, ale wiadomo zawsze jednak przed wizytą u nowego lekarza człowiek myśli czy warto zmienic dotychczasowego dentystę. Po pierwszym kontakcie doktor Zarański wzbudził we mnie pełne zaufanie. Efektem tego jest mój piękny nowy uśmiech! Naprawdę polecam spróbować, bo efekty mówia same za siebie!

super podejście, stomatolog XXI wieku, nie ma co się bać, polecam wszystkim cykorom