dr Tomasz Zatoński

Laryngolog

2,9

Pan doktor wprowadzą pacjenta w błąd.Przy pierwszej wizycie mówi że będzie zabieg a przy drugiej że pacjent za stary. Wyrzucone 1100 zł.

Całkowity brak empatii. Lekarz wklepuje w komputerze wywiad, szablonowe badanie, czas minął, lekarz otwiera drzwi i wyprasza z gabinetu. Pacjent nie ma możliwości zadać pytań bo czas minął. Nie polecam.

Nie polecam, u tego Pana byłem pare razy, myślałem że fachowiec, z tytułami. Szkoda czasu, pieniędzy, a przede wszystkim zdrowia. Pacjent ma u niego max 15min, jak chcesz więcej, to wykup drugą wizytę, tak mi powiedział Pacjent to tylko następny, ma cię gdzieś, tak się czujesz.

Bardzo dobry lekarz, uczciwy, uprzejmy, zawsze oddzwania jeżeli nie odbiera, rok temu mnie operował i powiem szczerze że w publicznym szpitalu dzięki Panu Doktorowi bardzo dobrze się czułam. Doglądał, pytał jak się czuję. Bardzo fajnie jest czuć że lekarz operujący tak dba o palacjów. Polecam.

Z powodu wielu pozytywnych opini umowilismy sie na wizyte. Coz lekaz nie wysluchal, wyciagal pochopne wnisoski, diagnoza i koncepcja leczenie byla niespojna z jego pierwotna opinia a co najwazneijsze na pytanie "dlaczego tak a nie innaczej" nie byl w stanie sensownie odpowiedziec niz stwierdzenei ze tak jest wedlug lekzrzy amerykanskich. I w tym momencie stal sie bardzo arogancki. Biorac pod uwage prywatna wizyte byl to szik i bardzo duze nieporozumienie

Z powodu wielu pozytywnych opini umowilismy sie na wizyte.

Leczę moje dzieci u dr Zatonskiego na ul. Energetycznej. Mam bardzo dobry odbiór tego lekarza. Ma świetny kontakt z dzieckiem, zleca dokladna diagnostyke jak potrzeba i skutecznie leczy. 100 zlotych to na pewno kwota warta tej uslugi. Polecam wszystkim!!!

gada to samo na okragło na kazdej wizycie

gada to samo na okragło na kazdej wizycie

Według mnie to kompetentny, profesjonalny fachowiec który, posiada aktualną wiedze, potrafi pomóc szybko i rzeczowo, nie tylko w przychodni ale również na oddziale w szpitalu. We wszystkich miejscach był tak samo uprzejmy i profesjonalny. Bardzo sie cieszę , że są tacy lekarze.

Od kilku lat kożystam z porad laryngologicznych i leczenia przez doktora Tomasza Zatońskiego moich dzieci. Zawsze spotykam się z życzliwością i pełnym profesjonalizmem tego lekarza, jeżeli chodzi o diagnostykę i prowadzone leczenie. Nigdy też nie odmówił nam udzielenia pomocy za co jesteśmy mu ogromnie wdzięczni. Warto jest polecić takiego specjalistę.