dr n. med. Tomasz Zbroch

Szczerze polecam! Prowadził moją ciążę. Kulturalny, spokojny i bardzo cierpliwy lekarz. Choć trafiłam do niego przypadkiem w Artemidzie (wcześniej chodziłam do dr Pawła Knappa), byłam zadowolona z wizyty i już zostałam. Konkretny, z niczym nie przesadza. Wzbudza zaufanie. Jest kompetentny, o czym przekonałam się na własnej skórze, dlatego mogę go polecić innym paniom.

Szczerze polecam tego lekarza. Opiekował się moją ciążą od 3 miesiąca do samego końca. Mój przypadek wymagał porodu w szpitalu gdyż mam problem z kręgosłupem i Pan Dr Zbroch nie zostawił mnie na pastwę losu tylko zajął się mną do końca.

świetny godny polecenia doktor który mocno angażuje się w to co robi, pozdrawiam doktora swieżo upieczony tatus

polecam każdej kobiecie, która planuje ciąże lub, która ją planuję, pełen zaufania człowiek!!!!!!

To najlepszy lekarz jakiego znam. Po kilku latach starań o ciążę trafiłam do dr Zbrocha. Stosując odpowiednie leczenie sprawił, że pewnego dnia usłyszałam bicie serduszka mojego maleństwa. Następnie prowadząc ciążę bardzo wcześnie wykrył komplikacje w przebiegu ciąży. Uratował moją córkę i mnie.Jestem mu bardzo wdzięczna.Świetny specjalista, zawsze ciepły, opanowany. Polecam dr Zbrocha innym.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Białystok"?

Jan Domitrz

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U

Specjalistyczna Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Antoniuk Fabryczny 10/1
15-741 Białystok

Maciej Urban

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok