dr n. med. Tomasz Zieliński

Neurolog

Przez 6 dni pobytu w szpitalu nie dowiedziałam się niczego a przywiozło mnie pogotowie. Pan doktor nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, jedynie zadał kilka pytań sugerujących odpowiedź.. Na większość odpowiadałam, że nie czuje się tak jak zapytał tylko tłumaczyłam jakie mam objawy. Na jakąkolwiek prośbę o poświęcenie uwagi odpowiada „Więcej zaufania, od 20 lat zajmuję się takimi przypadkami”. Dlaczego mam ufać komuś, kto w przeciągu 6 dni nie potrafił poświecić więcej niż 2 minut ciągle podkreślając jakie to ma wielkie doświadczenie.

gorąco polecam lecze sie u dr Zielonskiego od 6 lat na epilepsje. doswiadczony i godny zaufania lekarz.

Bardzo dobry i miły lekarz.Wysłał mnie do niego jego kolega,a mój lekarz prowadzący,który nie może wyleczyć mnie z padaczki i miał nadzieję,że doktor mi pomoże.No,ale niestety jestem lekooporna i nawet doktor Zieliński mi nie pomógł choć bardzo się starał.Naprawde bardzo dobry i kompetentny lekarz.Polecam.