Ja mam do tego lekarza zaufanie. Byłam u niego na NFZ i zajął się mną jak nikt dotąd. Jest profesjonalny, mądry i sympatyczny.

Przychylam się do pozytywnej opinii o Panu doktorze. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym i godnym zaufania. Jest nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie, ale także miłym, kulturalnym i bardzo konkretnym człowiekiem, który z dużą życzliwością i troska traktuje swoich pacjentów. Doceniam w szczególności to, że jest bardzo skrupulatny i konkretny, a także otwarty na rozmowę z pacjentem i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże. Podczas 9 miesięcy czułam się zaopiekowana i tym samym spokojniejsza o swoje zdrowie i mojej córeczki.Nadmienię tylko, że gdyby nie trafna diagnoza i podjęcie natychmiastowego leczenia, pewnie jeszcze długo czekalibyśmy na spełnienie marzenia o posiadaniu dziecka. Myślę, że jest to lekarz z powołania, którego misją, a zarazem pasją jest leczenie ludzi. Polecam w 100%.

Trudno mi uwierzyć we wcześniejsze komentarze, jest to najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia; chodziłam do niego na NFZ, a mimo tego angażował się bardziej niż niejeden lekarz na wizycie prywatnej. Prowadził moją ciążę i odbierał poród. Cały czas byłam zaskoczona jego zaangażowaniem, staraniem by rozwiać moje obawy i delikatnością. Faktem jest, że miałam poczucie, że "nadajemy na innych falach", ale wydaje mi się, że jest to coś co nie ma znaczenia w obliczu tego jak genialny jest to lekarz. Mam nadzieję, że kolejną ciążę także będzie on prowadzić

Zgadzam się z komentarzem z lutego. Nigdy więcej nie odwiedzę tego lekarza. Nie poświęca czasu pacjentce, niesympatyczny.

Pan chyba sie pominał z powołaniem, bo po osataniej wyizycie wyszłam z gabinetu zdegustowana i zaskoczona, że młody lekarz może tak potraktowac pacjenta. Po pierwsze- komentuje niepotzrebnie prywatne sprawy pacjenta, po drugie- stwarza nowe teorie na temat leków i ich składów oraz dolegliwości (takich herezji to ja jeszcze nie słyszałam- a sama jestem ze służby zdrowia), po trzecie Szanowny Pan wypisał mi receptę na 100%, bez refundacji. Nie jestem pewna, czu nie umie sprawdzać refundacji przy odpowiednich schorzeniach, czy też zrobił to z czystej złośliwości. Nie polecam.