dr n. med. Tomasz Zimoń

Pediatra, Wizyty domowe

uratował życie mojej żony-to chyba wystarczy

uratował życie mojej żony-to chyba wystarczy

Bardzo dobry i profesjonalny człowiek, ma podejscie do dzieci, nie jst zarozumiały.

Doktor Tomasz Zimoń to bardzo dobry lekarz.Do kazdej wizyty podchodzi profesjonalnie.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy,ma podejście do dzieci.Kiedy dzwonię,a nie może odebrać,zawsze póżniej oddzwania.Bez problemu udziela porad przez telefon.Zawsze jest pogodny i uśmiechnięty.Polecam go każdej mamie. mama blizniaków

mama blizniaków

Wezwalismy Pana w celu zasiegniecia drugiej opini po wypisie corki ze szpitala, zjawil sie szybko, badanie fachowe i konkretne od stop do glow, polecam

Goraco polecam doktora Zimonia. Na co dzien mieszkamy za granica ale podczas wizyty u rodziny w Polsce przytrafila nam sie koniecznosc wezwania pediatry do naszego rocznego synka. Pan doktor juz w rozmowie telefonicznej wzbudzil nasze zaufanie. Przyjechal do dziecka w niedziele, punktualnie o wyznaczonej godzinie. Udalo mu sie uspokoic i dokladnie zbadac nasze chore, placzace dziecko i szybko postawic diagnoze oraz dobrac odpowiednie leki. Wszystkie prognozy odnosnie dalszego przebiegu choroby oraz rytmu zdrowienia okazaly sie sluszne, a zapisane leki juz po kilku godzinach zalagodzily cierpienie synka. Pan doktor dokladnie nam wszystko wyjasnil, uspokoil i udzielil dodatkowych porad co do diety przy chorobie. W kolejnych dniach, kiedy tylko mielismy jakies watpliwosci odnosnie dalszego postepowania, moglismy zawsze do niego zadzwonic i liczyc na fachowa pomoc. Wizyta nie kosztuje malo ale biorac pod uwage okolicznosci uwazamy, ze byla jak najbardziej warta tej ceny.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński