dr n. med. Tomasz Zimoń

Pediatra, Wizyty domowe

Od kilku lat korzystam z pomocy Doktora w leczeniu moich dzieci. Diagnozy trafne, terapie skuteczne. Polecam

Lekarz godny polecenia. Rzetelny i kompetentny. Wszystko tłumaczy oraz potrafi uspokoić :) Syn współpracował z lekarzem, nie wstydził się ani nie bał. Super 👌

Nietuzinkowy lekarz i nad wyraz kompetentny. Mówi co myśli, ale zarazem potrafi uspokoić rodziców co do diagnozy. Szczerze polecam, zadowolony tata & mama tudzież syn :)

nigdy nigdzie nie spotkałem tak dobrego lekarza a mam 55 lat.Polecam - to wyjątkowy lekarz i człowiek

Gorąco polecam Pana Doktora. Opiekuje się naszą córką z wadą nerki od kilku lat-najpierw państwowo (szp.Św. Wojciecha), teraz także prywatnie. Zawsze można liczyć na niego, przewidywany przebieg terapii sprawdza się -córa jest juz prawie zdrowa. Naprawde godny polecenia

Wspaniałe podejście do wystraszonego rodzica , kompetentny, spokojny, rzeczowy , gorąco polecam, świetny lekarz

uratował życie mojej żony-to chyba wystarczy

uratował życie mojej żony-to chyba wystarczy

Bardzo dobry i profesjonalny człowiek, ma podejscie do dzieci, nie jst zarozumiały.

Doktor Tomasz Zimoń to bardzo dobry lekarz.Do kazdej wizyty podchodzi profesjonalnie.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy,ma podejście do dzieci.Kiedy dzwonię,a nie może odebrać,zawsze póżniej oddzwania.Bez problemu udziela porad przez telefon.Zawsze jest pogodny i uśmiechnięty.Polecam go każdej mamie. mama blizniaków

mama blizniaków

Dr Tomasz jako JEDYNY zbadal mojego 5-cio letniego syna ( strasznego panikarza) bez zednego napadu zlosci , placzu. Moj syn urodzil sie bez nerki, i temu czlowiekowi zawdzieczam normalne funkcjonowanie mojego syna. Chyle czola doktorze i WIELKIE PODZIEKOWANIA. Czlowiek- srebro!!!! Lekarz - nieziemski!