dr n. med. Tomasz Zimoń

Nefrolog dziecięcy

Nietuzinkowy lekarz i nad wyraz kompetentny. Mówi co myśli, ale zarazem potrafi uspokoić rodziców co do diagnozy. Szczerze polecam, zadowolony tata & mama tudzież syn :)

nigdy nigdzie nie spotkałem tak dobrego lekarza a mam 55 lat.Polecam - to wyjątkowy lekarz i człowiek

Gorąco polecam Pana Doktora. Opiekuje się naszą córką z wadą nerki od kilku lat-najpierw państwowo (szp.Św. Wojciecha), teraz także prywatnie. Zawsze można liczyć na niego, przewidywany przebieg terapii sprawdza się -córa jest juz prawie zdrowa. Naprawde godny polecenia

Wspaniałe podejście do wystraszonego rodzica , kompetentny, spokojny, rzeczowy , gorąco polecam, świetny lekarz

Dr Tomasz jako JEDYNY zbadal mojego 5-cio letniego syna ( strasznego panikarza) bez zednego napadu zlosci , placzu. Moj syn urodzil sie bez nerki, i temu czlowiekowi zawdzieczam normalne funkcjonowanie mojego syna. Chyle czola doktorze i WIELKIE PODZIEKOWANIA. Czlowiek- srebro!!!! Lekarz - nieziemski!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Nefrolog dziecięcy Szczecin"?

Pro vita
Konstytucji 3 maja