dr hab. n. med. Tomasz Zubilewicz

Chirurg naczyniowy

Nie polecam a wręcz odradzam. Kompletnie nieudana skleroterapia. Pieniądze w błoto a do tego lekceważenie, zero taktu i kultury w podejściu do pacjenta. Poszłam z widocznym pajączkiem na udzie. Po zabiegu stosowałam się do wszystkich zaleceń. Po czterech tygodniach po zabiegu przy braku efektu zgłosiłam reklamację. Która nie dość że została zlekceważona to Pan Profesor zażądał zapłaty za wizytę. Po moim zdecydowanym sprzeciwie takiej sytuacji co prawda za wizytę nie zapłaciłam ale Pan doktor oznajmił że mnie więcej nie przyjmie ani na wizytę ani na zabieg. Właśnie minęło trzy miesiące od zabiegu a pajączek mimo zapewnień pana profesora ani drgnął. Szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia na korzystanie z usług takich lekarzy.

Pan profesor jest super fachowcem,walczy o moje nogi polecam,tylko sie czeka dlugo na konsultacje(tyle pacjentow)

Właśnie jestem po zabiegu laserowego zamknięcia żyły odpiszczelowej profesor Zubilewicz jest znakomitym specjalistą ma profesjonalne podejscie do pacjenta jestem bardzo zadowolona😃

Pan profesor bywa uprzejmy, ludzki wylacznie przed operacja, zaraz po niej natychmiast wypisuje że szpitala "potrzebne lozko". Po poważnej operacji żylaków wypisal pacjentke w stanie zapalnym, z gorączka skazujac na paromiesieczne leczenie z narażeniem życia. Po kilku latach zobowiaxal sie, ze druga noge zoperuje poprawnie, zrobi wszystko by bylo lepiej niz po poprzednio. Niestety w dniu operacji nie pojawil sie na bloku, nie podajac pacjentce zadnego wytlumaczenia. Operacji musial dokonac pirewszy wolny lekarz, ktory zupelnie nie znal przypadku pacjentki. Niestety znowu doszlo do powiklan, kolejny blad. Absolutnie nieludzkie potraktowanie, nie polecam.

Trzeba mieć zdrowie, żeby się leczyć u p. Zubilewicza. Niesłowny lekceważący pacjentów. Lepiej poszukać innego specjalisty.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, znakomity specjalista,złote ręce,z pełnym zaangażowaniem ratuje ludzkie życie. Bardzo uprzejmy ,życzliwy,charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, po prostu-WIELKI CZŁOWIEK . Nie znajduję słów wyrażających wdzięczność-serdecznie DZIĘKUJĘ -wdz.

wspaniały specjalista i człowiek lekarz z powołania.Dużo zdrowia i sukcesów w pracy i w życiu życzy pacjent

Strata czasu, bo jak by się bał odpowiadać na proste pytania. Sekretariat tego lekarza podobnie się zachowuje. Jaki szef taki i personel. Profesor dzisiaj to nie wszystko. Trzeba taktu i kultury i zdecydowanie należy zapomnieć o chamstwie rodem z PRL-u. Nie polecam.

Strata czasu, bo jak by się bał odpowiadać na proste pytania.

Co można napisać, żeby nie pisać nic złego ? Nic ! Problemy z analizowaniem zwykłych faktów, jak więc zaryzykować cokolwiek, jesli ma problemy z pamięcią. Nie polecam.

Co można napisać, żeby nie pisać nic złego ? Nic !

Nie wiem skąd się tu wzięły tak pozytywne opinie, które tylko schlebiają, a prawda jest zupełnie inna, czyli zero taktu i kultury w podejsciu do pacjęta, lekceważenie, które powoduje brak zaufania, bo skoro nie interesuje się pacjętem przed zabiegiem, to po nim będzie jeszcze gorzej. Taka jest moja opinia i nikomu nie polecam tego lekarza za wzgledów etycznych, gdyż nie wzbudza jakiegokolwiek zaufania.