lekarz Tytus Brągoszewski

Polecam Pana doktora w 100 % cudowny człowiek opieka po operacji i kontrola Pana doktora w pierwszych 3 dniach non stop, miły sympatyczny człowiek, wszystko wytłumaczy ba nawet rysunek wykona 🙂.

Polecam, Podczas ciąży opieka dobra, a przy porodzie bym osobiście chociaz nie musiał ale dzieki temu ja czułam się pewniej :-)

Polecam,

Świetny lekarz. Prowadził moją ciążę.Jestem bardzo zadowolona z opieki. Zdecydowanie polecam Pana doktora.

Polecam,ostatnio jedyny, do którego mam zaufanie. Wiedza, uprzejmość, spokój.

Polecam,ostatnio jedyny, do którego mam zaufanie.
Wiedza, uprzejmość, spokój.

Polecam, uprzejmy, chetnie i wyczerpujaco odpowiada na pytania

Polecam, uprzejmy, chetnie i wyczerpujaco odpowiada na pytania

Człowiek, który twierdzi, że "dziecko nie jest do noszenia na rękach" i karze je odłożyć!!! Rozporządza się czyimiś dziećmi. Mam nadzieję, że nie ma własnych, bo nie zaznałyby bliskości. Ja nadal uważam, że dzieci powinno sie przytulac jak najczęściej!!! Miłość, bliskość, uczucia... Ten Pan chyba nie wie, co to jest.

Jest to najlepszy specjalista w siedlcach.

Jest to najlepszy specjalista w siedlcach.

Długo i w wielu miejscach szukałam lekarza a najlepszy byl pod nosem! Świetny lekarz i człowiek POLECAM!!

moje niepełnoletnia córka trafiła do p.Doktora w ubiegłym roku bo łukowscy lekarze niestety nie potrafili powiedzieć dlaczego moje dziecko cierpi.Jestem bardzo zadowolona z opieki,leczenia.Jest to człowiek z wysoką kulturą osobistą,wszystko rzeczowo wyjaśni i pomoże w chorobie.Polecam wszystkim paniom aby korzystały z pomocy p.Doktora.

Gdyby podszeł do pacjenta w odpowiedni sposób, mój syn by żył a tak jest wśród Aniołków. Absolutnie nie polecam tego lekarza to nie jest pierwszy przypadek kiedy zdrowe dziecko przez warunki okołoporodowe umiera.