lekarz Urszula Abramowicz

Pediatra

Wspaniała, sympatyczna, życzliwa, fachowa, cudowny człowiek i lekarz!!!! Polecam!!!! Kocha dzieci, nigdy nie panikuje, potrafi zaradzić i uspokoić.

Chodzilam do Pani doktor jako dziecko teraz prowadzam wlasne dzieci . Jaj jej nie ma w przychodnii to nawet nie jade . Wspanialy lekarz wspanialy specjalistaa wspanialy czlowiek

Oby jak najwięcej było takich lekarzy to wspaniały człowiek polecam każdemu a dzieci Ją uwielbiają

Uprzejma, konkretna, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, moje jej ufają i ja również. Tłumaczy dokładnie co dolega dziecku i potrafi uspokoić.

Wspaniała pani doktor! Umie wysłuchać, zawsze służy dobrym słowem i trafnym lekiem. Serdecznie polecam, oby więcej takich uśmiechniętych ludzi! :)))

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kielce"?

Szpital Dziecięcy
Kielce
CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce