lekarz Urszula Andree

Laryngolog

Wspaniała Lekarka.Godna zaufania.Pomogła mojemu synowi i wyleczyła nagłą utratę słuchu.Bardzo starannie i bez pośpiechu bada pacjenta,Na pewno będę korzystać z pomocy Pani Doktor w razie potrzeby.

Gorąco polecam Panią doktor, ponieważ w dobie koronawirusa bezpłatnie udzieliła porady telefonicznej pomimo iż mąż nie jest pacjentem Pani doktor.Z tego co wiem i słyszę od znajomych lekarze udzielają porad telefonicznych ale każą sobie słono płacić. Mężowi zrobił się polip w nosie, nie mógł oddychać, Pani doktor w miły i rzeczowy sposób zaleciła leki, które przepisał lekarz pierwszego kontaktu.Mam nadzieję że leki pomogą i nie będzie konieczny zabieg.Jesteśmy Pani doktor bardzo wdzięczni uważam iż jest to lekarz z powołania na którego w trudnych czasach można liczyć. Dziękujemy

Kompetentna, miła, z podejściem do dziecka. Byłam u Pani dr z synkiem (miał gronkowca złocistego w uchu), zebrała bardzo dokładny wywiad, delikatnie zbadała, zamiast szpikować antybiotykami, pouczyła jak zadbać o specjalną higienę chorego ucha, przepisała szczepionkę,gdzie już po dwóch dniach widać było zdecydowaną zmianę na lepsze. zdecydowanie polecam!

Bardzo miła i kompetentna osoba. Nie spieszy się w czasie wizyty, nie zbywa pacjenta tylko wszytko dokładnie tłumaczy. Mojemu dziecku bardzo pomogła. Polecam.

znam wiele osób które sie leczą u Pani Doktor i są zadowolone. Mojego problemu nie rozwiązała i na dodatek bedąc u niej na drugiej wizycie (wiedząc jaka jest stawka 80zl a dostała do reki 100zl) nie wydała reszty wyraznie ucieszona ze dostala więcej, ja zdezorientowana, otumaniona wyszłam. Ja nie zbiedniałam ona sie nie wzbogaciła ale straciła klienta...

Mało jest tak kompetentnych i godnych polecenia lekarzy jak Pani Doktor. Duże doświadczenie, trafne diagnozy i świetny kontakt z Pacjentem. Z pełną świadomością polecam.

Polecam Panią Doktor - bardzo kompetentna i zaangażowana, tłumaczy nawet więcej niż pacjent jest w stanie zrozumieć. Postawiła trafną diagnozę w przeciwieństwie do doktora Bieszczanina który tylko potrafi przepisywać antybiotyki i sterydy.

ja również bardzo polecam panią Doktor! Uprzejma miła i specjalista. Polecam

ja również bardzo polecam panią Doktor! Uprzejma miła i specjalista. Polecam

Naprawdę osoba godna polecenia. Doskonale zna sie na tym co robi.

Naprawdę osoba godna polecenia. Doskonale zna sie na tym co robi.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam Panią Doktor. Poświęca pacjentowi bardzo wiele czasu, odpowiada na każde pytanie. A przede wszystkim nie pcha antybiotyku za wszelką cenę, jak inni lekarze, u których miałem tę wątpliwą przyjemność bywać. Moje zakażenie gardła zniknęło bez śladu, dzięki kompetencji tej kobiety.