lek. dent. Urszula Balińska

Wszystko na 6 z plusem. Pani Doktor tłumaczy wszystko dokładnie, co i jak trzeba zrobić, żeby uzębienie było w jak najlepszym stanie. Zazwyczaj boję się takich wizyt, ale do Pani Doktor idę już z mniejszym strachem, bo wiem, że ewentualny ból będzie ograniczony do minimum. Zadowolony Pacjent.

Pani Balińska jest naprawdę świetnym specjalistą - ma świetne podejście do pacjenta, leczy bezboleśnie i bezstresowo; zawsze poświęca tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja; wytłumaczy, co się dzieje, jak i dlaczego; jest zawsze uśmiechnięta i miła; i przede wszystkim: w pełni profesjonalna. Byłam u wielu stomatologów i wiem, że już nigdy nie pójdę do nikogo innego. Jest to pierwszy gabinet, w którym po prostu się relaksuję :] Polecam szczególnie osobom, które boją się wizyt u dentysty. Dodatkowym plusem jest fakt, że Pani doktor nie ceni swoich usług tak wysoko, jak ...

Byłam u wielu stomatologów i wiem, że już nigdy nie pójdę do nikogo innego. Jest to pierwszy gabinet, w którym po prostu się relaksuję :] Polecam szczególnie osobom, które boją się wizyt u dentysty. Dodatkowym plusem jest fakt, że Pani doktor nie ceni swoich usług tak wysoko, jak większość lekarzy przyjmujących prywatnie.
Gwarantuję, że nikt, kto zdecyduje się na wizytę, nie będzie żałował.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Koszalin"?

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski

ul. Śląska 4
75-430 Koszalin
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin
Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin