lekarz Urszula Banaszczyk-Przybylska

Proszę uważajcie na tą panią!!! Niech Was nie zwiedzie, tak jak mnie, ładny gabinet, mnóstwo dyplomów na ścianie, miły uśmiech i ton pani doktor. W gabinecie byłam w celu najzwyczajniejszego wyleczenia dwóch zębów. Jak się okazało już w gabinecie jeden z nich został rozwiercony niepotrzebnie ponieważ "wydawało się że w środku jest cały zepsuty, a jednak jest zdrowy, to tylko znamię na zębie". Z drugim było jeszcze gorzej, bo dopiero po powrocie do domu gdy znieczulenie przestało działać wyczułam dziurę i ostre krawędzie ale... na zębie obok, szybko zadzwoniłam z pytaniem czy coś było robione na zębie obok, oczywiście odpowiedź była że "nie". Chciałam podjechać do gabinetu jeszcze tego samego dnia, ale już nie w taki miły sposób jak zwykle usłyszałam że nie mogę, (to było tydzień przed świętami) bo pani doktor dziś już nie może, a potem bierze urlop i wróci po świętach za jakieś 3 tygodnie... mogę iść do innej dentystki, ale oczywiście nie w ramach reklamacji czy zwykłej obserwacji, a następnej (zapewne tak samo drogiej wizyty). Poszłam więc do innego gabinetu, gdzie powiedziano mi ze w zdrowym zębie mam głęboką dziurę od wiertła... i nie było to zwykłe omsknięcie. Może więcej klientów zraziło się do pani doktor i w taki sposób teraz zarabia... nie mam słów. Żeby tego było więcej, w tym pierwszym zupełnie zdrowym zębie, wypełnienie było przyklejone do zęba obok i przestrzeni zębowej częściowo nie było, co sprawiało duży kłopot z myciem zębów, czy używaniem nici dentystycznej. Koszt zwykłego leczenia dwóch zębów to o zgrozo 280 zł, i już naprawdę nie byłoby w tym nawet nic złego gdyby nie fakt że miałam po tej wizycie następny zdrowy ząb do leczenia + zrobienie czegoś z tymi "sklejonymi" zębami (koszt w innym gabinecie 75 zł). Pani Banaszczyk wyleczyła mi jeden ząb, a dwa inne, zdrowe borowała bez celu, tak samo bez celu jak wydane ponad 200 zł na ich leczenie. Omijajcie ten gabinet szerokim łukiem, szkoda zdrowia, nerwów i pieniędzy.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, kompleksowo podchodzi do leczenia zębów.Poświęca pacjentowi dużo czasu.Coraz mniej jest tak wspaniałych lekarzy.