Urszula Bednarska-Szymańska

2,6
2,6

wróciłem bardzo niezadowolony, usłyszałem 'zęby możemy wyleczyć prywatnie, natomiast na fundusz zdrowia jedynie wyrwać' poza tym Pani stomatolog nie była miła ;/

Miałam robiony ząb przez Panią Bednarska-Szymańską. Po tygodniu bolał mnie tak bardzo, że musiałam zapisać się na kolejną wizytę. Niestety zostałam tak potraktowana, że nie zamierzam więcej tam iść. Szczerze odradzam. Bardzo niemiła Pani.

nie polecam nikomu. bardzo nieuprzejma pani. pacjentów na fundusz zdrowia nie traktuje poważnie, robi im zęby, że tak powiem "na odwal się". już nigdy więcej jej nie odwiedzę .

mój dentysta od urodzenia-w ostatnim czasie tylko bezpłatne przeglądy-TO o czymś świadczy- POLECAM!

co tu dużo pisać ? wszystkie plomby jakie pani Urszula wykonała są bardzo trwałe i nie przytrafił mi się przypadek, żeby był jakiś powód do reklamacji jej pracy :)