lekarz Urszula Beska

Pediatra

3,9

Dzięki tej Pani jedną nogą byłam już na tamtym świecie, nie potrafiła postawić diagnozy przy poważnym zapaleniu płuc, a gdy już pokazałam RTG przepisała mi śmieszne leki, które tylko pogorszyły mój stan. Dopiero prywatny lekarz przyjechał do mnie przepisał mi silne zastrzyki i dopiero zaczęło skutkować. Nie polecam!

Trzeci pediatra naszego synka. I u niej już zostaliśmy :) Ma świetne podejście do dzieci i do rodziców. Odpowiada na każde nasze pytania, zawsze wysłucha obaw i podejrzeń, doradzi, uspokoi. Podchodzi do dzieci indywidualnie. Dba, by mały pacjent dostał takie leki, jakie naprawdę potrzebuje i aby były jak najmniej dla niego szkodliwe. Jeśli nie ma przeciwwskazań, prędzej doradzi leczenie naturalne niż niepotrzebną chemię.
Potwierdzę też wcześniejszą wypowiedź: pamięta imię dziecka, jego dolegliwości i wcześniejsze porady, choć przecież ma wielu pacjentów :)

To nie jest lekarz z powołania. Prosiłam, aby przyjeła moje dziecko z bardzo wysoką gorączką, a ona po prostu nas nie przyjęła. Musieliśmy szukać pomocy u lekarza, który nie odmawia pomocy choremu dziecku.

Szuka przyczyn choroby i nigdy nie wypisuje antybiotyku, bo nie wie co dolega dziecku. Rewelacyjny lekarz ma dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem. Polecam

umie uspokoic rodzicow chorgo dziecka ,wzbudza zaufanie ,w sposob wywazony mowi o szczepieniach i lekach - liczy sie z mozliwosciami finansowymi rodzicow a przy tym jest dobrym specjalista

Wciąż poszukujesz "Pediatra Częstochowa"?

None
Kiedrzyńska 61/40