lekarz Urszula Beska

Pani Doktor Beska to pediatra z powołania.Nigdy nie odmówi pomocy,zawsze uprzejma,wszystko wysłucha i wytłumaczy czemu prowadzi takie leczenie a nie inne.

Dzięki tej Pani jedną nogą byłam już na tamtym świecie, nie potrafiła postawić diagnozy przy poważnym zapaleniu płuc, a gdy już pokazałam RTG przepisała mi śmieszne leki, które tylko pogorszyły mój stan. Dopiero prywatny lekarz przyjechał do mnie przepisał mi silne zastrzyki i dopiero zaczęło skutkować. Nie polecam!

Trzeci pediatra naszego synka. I u niej już zostaliśmy :) Ma świetne podejście do dzieci i do rodziców. Odpowiada na każde nasze pytania, zawsze wysłucha obaw i podejrzeń, doradzi, uspokoi. Podchodzi do dzieci indywidualnie. Dba, by mały pacjent dostał takie leki, jakie naprawdę potrzebuje i aby były jak najmniej dla niego szkodliwe. Jeśli nie ma przeciwwskazań, prędzej doradzi leczenie naturalne niż niepotrzebną chemię. Potwierdzę też wcześniejszą wypowiedź: pamięta imię dziecka, jego dolegliwości i wcześniejsze porady, choć przecież ma wielu pacjentów :)

To nie jest lekarz z powołania. Prosiłam, aby przyjeła moje dziecko z bardzo wysoką gorączką, a ona po prostu nas nie przyjęła. Musieliśmy szukać pomocy u lekarza, który nie odmawia pomocy choremu dziecku.

Szuka przyczyn choroby i nigdy nie wypisuje antybiotyku, bo nie wie co dolega dziecku. Rewelacyjny lekarz ma dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem. Polecam

umie uspokoic rodzicow chorgo dziecka ,wzbudza zaufanie ,w sposob wywazony mowi o szczepieniach i lekach - liczy sie z mozliwosciami finansowymi rodzicow a przy tym jest dobrym specjalista

bardzo dobry lekarz. zawsze trafnie stawia diagnozę. Poświęca dużo czasu każdemu dzieciakowi, nigdy nikogo nie zbywa. I co mi się strasznie u dr Beski podoba (oprócz tego że dobrze leczy moje dzieci ) to to że pamięta imiona każdego dziecka a ma ich w przychodni całe mnóstwo.

Czasami przepisuje homeopatyki, czyli placebo, ale na prośbę zmiany na prawdziwy lek, przepisuje co innego, więc OK. Lekarz na 5+

Najlepszy Pediatra jakiego dotąd miały moje dzieci!!!

Najlepszy Pediatra jakiego dotąd miały moje dzieci!!!