dr Urszula Bieś

Psycholog

Polecam bardzo dobry kontakt zaangażowanie Najlepszy specjalista w mieście Z Panią Urszulą świat się Nie zawali

NIE POLECAM tej Pani z całego serca! Chodziliśmy kilka lat na terapie małżeńską była to kompletna porażka, najpierw mnie dołowała a potem robila testy na depresje, żadne z moich "żali" w kierunku męza nie brała poważnie robiąc ze mnie wariatke i zrzucając w kierunku tego ze jestem dzieckiem DDA, z perspektywy widze ze jak ktoś nie ma odpowiedniej wiedzy to ten sposób jest najłatwiejszy. Kiedy mówiłam ze mąz za dużo pije nie pomaga w domu byłąm sama ze wszystkim mówiła ze to normalne ze ktoś pije bo zyjemy w takim kraju, cały czas mowilam ze jest problem w sferze seksualnej nie zwracala uwagi, mąz nią manipulowal jak chciał. Trafiliśmy tam z podejrzeniem zdrady, pani Bies robila ze mnie wariatke ze to sa tylko domysły itd. mówiąc ze mój mąz nie jest typem zdradzającego. Po kilku latach zakonczylismy terapie, a co się potem okazało ?mąz jest seksoholikiem, zdradzał mnie cały czas, zarazil chorobą weneryczną. Jak trafiliśmy do tej pani kilka lat wcześniej gdy były pierwsze sygnały wszystko moglo by być inaczej. Wybralam się do niej ponownie powiedzieć jak wygląda sytuacja nie usłyszałam nawet przepraszam, tylko przebieranki to normalna sprawa, tyle ze tam już nie chodziło o przebieranki tylko o ciężkie zaburzenia seksualne, W tej chwili mąz jest już pod fachową opieką i w trakcie leczenia. Teraz dopiero czuje jak dobrze mieć męza który bierze odpowiedzialnośc za rodzine i jest innym człowiekiem. Nie polecam tej pani,prosze uwazac bo może zrobić więcej krzywdy niż dobrego.

Bardzo kompetentna i miła .W trakcie terapii kontakt doskonały.

Bardzo kompetentna i miła .W trakcie terapii kontakt doskonały.

Miałam przyjemność rozmawiać z Panią doktor, pomogła mi w rozwiązaniu problemów. Jestem pod wrażeniem kompetencji . Warto polecić bo to dobry psycholog.

lekarz naprawde dobry jak to sie mówi z powołaniem

lekarz naprawde dobry jak to sie mówi z powołaniem

polecam z pełną odpowiedzialnością. Świetna specjalistka!

polecam z pełną odpowiedzialnością. Świetna specjalistka!

jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor. To czarodziejska osoba. Bardzo dobry psycholog.

godna polecenia specjalistka! jestem zadowolona ze spotkań z nią. Pomagają nam.

godna polecenia specjalistka! jestem zadowolona ze spotkań z nią. Pomagają nam.