lekarz Urszula Borek

Neurolog

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, bardzo życzliwa, ma ogromny wpływ na samopoczucie pacjenta, to dzięki Niej, szybciej mija ciężka choroba. Stokrotne dzięki jej za to. Magdalena K.

Magdalena K.

Poświęca pacjentom dużo czasu, zleca szczegółowe badania i potrafi wytłumaczyć. Jest sympatyczna, miła i uśmiechnięta.Wszystkim polecam!

Byłem kilka razy z synem u tej pani dr.(i nadal "musimy odwiedzać ten Gabinet Neurologii)-"godna zaufania",miła,sympatyczna kobieta i Lekarz....

Osobiście polecam, niezwykle ciepła osoba, kompetentna, fachowa, miła, dostępna i bardzo uczynna.

Ocena na "5" ..Mam nadzieję że Pani Doktor nie zmieni się..Bardzo dba o pacjenta,cierpliwie tłumaczy..Wzbudza zaufanie..Życzę nam wszystkim lekarzy o takiej wiedzy,chęciach i zaangażowaniu..Dziekujemy Pani Doktor..

Wspaniały lekarz, pomimo młodego wieku...nie jeden lekarz z dużym stażem i to nawet z tego samego oddziału mógłby się uczyć od pani Doktor pod każdym względem łącznie z panem ordynatorem. Bardzo dziękuje za godne prowadzenie mojej mamy, która była Pani pacjentką

Polecam jak najbardziej. Pani doktor uważnie słucha i bardzo dokładnie tłumaczy. Przy tym jest miła i nie onieśmiela pacjenta. Rozwiązuje wszystkie problemy zdrowotne, bo przede wszystkim widać, że jest zainteresowana naszym problemem zdrowotnym. Prawdziwa lekarka z powołania. Super specjalista.

Polecam jak najbardziej.
Prawdziwa lekarka z powołania. Super specjalista.

Lekarz który leczy, a nie wyciąga kasę

Lekarz który leczy, a nie wyciąga kasę