lekarz Urszula Borna

Pani Doktor jest wspaniala. Nigdy nie odmowila Nam pomocy. Wywiad zawsze przeprowadzony od ilu dni sie cos dzieje.Zawsze dobrze dobierze leki. Ktore pomagaja. I tylko potem kontrola ze wszystko jest juz dobrze.

Witam. Pani Dr. Borna leczyła mnie jako dziecko i nastolatkę a teraz mojego synka który obecnie kończy 7 lat. Uważam, że mimo kolejek i ogromnej liczby pacjentów których musi przyjąć w ciągu dnia poświęca dużo uwagi każdemu z pacjentów. Jjest uprzejma i odpowiada na moje wątpliwości. Polecam.

Generalnie jest OK, chociaż mam wrazenie, ż Pani doktor jest zbyt przywiązana do niektórych leków i rozwiązań. Zbyt często, wedlug mnie, przypisuje antybiotyki.

Zapisałam się do tej przychodni od niedawna i trudno mi ocenić tak do końca pracę pani doktor,ale myślę że jest lekarzem doświadczonym i godnym zaufania.Ma dobre podejście do dzieci,mam dziecko z zespołem Dovna które jest dość wymagającym pacjentem.Nigdy nie było problemu gdy poprosiliśmy o pomoc.

Niestety nie polecam tej Pani. Pani doktor na pewno ma dużą wiedzę ale nie wiem czy wynika to z wizyt państwowych czy poprostu z charakteru Pani ale dla mi zupełnie ona nie odpowiada. Wchodzę do gabinetu z moją córką, mówię co jej jest, Pani bada to na co ja wskazuje, przepisuje leki, często antybiotyk i do domu. Wizyta góra 10 minut. Żadnych pytań, żadnego wywiadu, jak chcę coś powiedzieć to tylko kiwa głową i kieruje mnie do wyjścia. Chodzę tam czasem, bo tej jednak przychodnia i ni estać mnie każdorazowo ...

Wchodzę do gabinetu z moją córką, mówię co jej jest, Pani bada to na co ja wskazuje, przepisuje leki, często antybiotyk i do domu. Wizyta góra 10 minut. Żadnych pytań, żadnego wywiadu, jak chcę coś powiedzieć to tylko kiwa głową i kieruje mnie do wyjścia. Chodzę tam czasem, bo tej jednak przychodnia i ni estać mnie każdorazowo płacić za wizytę ale nie podoba mi się wcale. Nie podoba mi się podejście do rodzica, do choroby.
Nie polecam.

Pani Doktor nigdy nie odmówiła pomocy, jest miła, sympatyczna i przyjazna dla dziecka.

Polecam tą panią doktor sama do niej chodziłam jako dziecko i teraz chodzę z moim dzidziusiem. Pani doktor jest konkretna, miła i zna się na tym co robi.