dr Urszula Brumer

Medycyna estetyczna

Bardzo dobra lekarka. Autentyczna w tym co robi. Przez wiele lat zmagałam się z cellulitem, a pani doktor Brumer tylko spojrzała na moją skórę, po czym doradziła mi karboksyterapię. Będę jej dozgonnie wdzięczna, bo dzięki temu zabiegowi mam znów gładką skórę. Pozbyłam się kompleksów - mam nadzieję - na zawsze. Polecam tego lekarza.

Pani Doktor jest wyjatkowa profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jest perfekcjonistka, co w zabiegach medycyny estetycznej jest najwazniejsze, a poza tym ma doskonaly kontakt z pacjentem. Pani Doktor jest bardzo dokladna, staranna i delikatna- zabiegi wykonuje pewnie, sprawnie i bezblednie. To lekarz z powolania i charakteru. Jest zawsze punktualna, szanuje czas i pieniadze pacjentow, nigdy nie "przesadza" z iloscia i cena zabiegow, jakie poleca pacjentom. Jesli jakis preparat moze nie zadzialac lub nie przyniesc oczekiwanych rezultatow, Pani Doktor uczciwie o tym uprzedza i doradza lepsze rozwiazania, poniewaz ma doswiadczenie z wieloma produktami i procedurami med. estet. Majac porownanie do wielu zabiegow i lekarzy medycyny estetycznej w kraju i za granica, uwazam, ze poziom wiedzy, jakosc wykonania zabiegow oraz ich efekty, stawiaja dr Brumer w czolowce fachowcow od poprawiania urody.