dr Urszula Ciechanowska

Bardzo kompetentna, uprzejma, z dobrym podejściem do dzieci pani dr. Wszystko wytłumaczy, wysłucha. Polecam bardzo!!!

Super lekarz!W poradni lekarka [3 wizyty] zbagatelizowala biegunki i wymioty mojego dziecka.dopiero Pani dr Ciechanowska uratowala moje dziecko biorac go do szpitala[byl juz odwodniony i mial zakazenie ukladu pokarmowego].Teraz tez mam problem z synem i mam nadzieje ze mi pomoze.Polecam ta Pania Doktor!!!!!!

Naprawdę świetny lekarz,polecam. Bardzo kompetentny, niezwykle uprzejmy i oddany pacjentom.

Polecam !Bardzo dobry pediatra!Dobre podejście do dzieci oraz skrupulatne badanie.