dr n. med. Urszula Czubekdr n. med. Urszula Czubek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Urszula Czubek

Internista, Kardiolog, Hipertensjolog

ZATRUDNIENIE:

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Klinika Choroby Weńcowej i Niewydolności Serca, od 1990 r.

ZATRUDNIENIE:

WYKSZTAŁCENIE – DR N. MED. URSZULA CZUBEK:

Akademia Medyczna w Krakowie, Wydział Lekarski, 1990 r.
Specjalizacja: Specjalista Chorób Wewnętrznych I stopnia, 1993 r.
Specjalizacja: Specjalista Chorób Wewnętrznych II stopnia – 1996 r.
Stopień naukowy: doktor nauk medycznych, 1999 r.
Specjalizacja: Specjalista Kardiolog, 2001 r.
Tytuł: European Cardiolo...

Sugerując się doświadczeniem i renomą Pani doktor zarezerwowałam u niej wizytę. Niestety jestem zaskoczona stopniem jej nieprofesjonalizmu. Lekarz rodzinny zalecił mi konsultację kardiologiczną (ubytek w zastawce). Nie dość, że nie uzyskałam oczekiwanej pomocy medycznej to Pani doktor potraktowała mnie obcesowo i nieuprzejmie a na końcu spławiła. Straciłam jedynie pieniądze i czas, który mogłam przeznaczyć na znalezienie dobrego kardiologa. Nawet jeśli kompetentna (czego nie dane mi było doświadczyć) pani doktor wykazała się kompletnym brakiem kultury i szacunku dla pacjenta.

Jestem pacjentem pani doktor od kilku lat,i zawsze z wizyty wychodzę zadowolony i z uśmiechem na twarzy.Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą.

Pani doktor jest wg.mnie bardzo dobrym kardiologiem i miłym człowiekiem

Pani doktor jest wg.mnie bardzo dobrym kardiologiem i miłym człowiekiem

Wyjatkowo mila, ciepla kobieta, moze troszke roztrzepana ale za to naprawde stara sie czlwoiekowi pomoc. Bardzo jestem pani dr wdzieczny bo moj tato umarl na tetniaka z powodu nadcisnienia a dzieki niej ja zyje. Do zobaczenia w Unicardii pani doktor. Jasiek ogrodnik

przez całą wizyte miałam wrażenie że Pani doktor się gdzieś śpieszy i jedyne o czym mysli to, żeby jak najszybciej iśc do domu.. no, cóz to moze specyfika poradni przyszpitalnej- ale w żadnym stopniu nie spełniła moich oczekiwań

kompetentna,miła, cierpliwa,znająca swuj fach

kompetentna,miła, cierpliwa,znająca swuj fach

bardzo mila wyrozumiala cierpliwa lekarka. zajmuje sie glownie wysokim cisnieniem i wreszcie ktos mnie wyleczyl skutecznie. polecam szpital Jana Pawla gdzie pracuje i obok prywatnie tez ja mozna zlapac w NZOZ Unicardia. jest super;-)