dr n. med. Urszula Gąsowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

To, że jest miła i wszystko tłumaczy nie powinno być wyznacznikiem oceny lekarza. pani doktor może i jest mila, ale przez nią mój synek walczył o życie! Miałam bakterie w moczu, które ona zlekceważyła, a które spowodowały że odeszły mi wody płodowe miesiąc przed terminem. mało tego rodziłam w szpitalu, w którym ona pracuje i kazała mi czekać 17,5 godz od odejścia wód płodowych do porodu przez co mój syn dostał zapalenia płuc i sepsę. walczył o życie na intensywnej terapii . a co wyprawiała z moją koleżanką w ciąży to już zupełnie inna historia. nie polecam!!!!!!!

Naprawdę świetny lekarz, polecam gorąco !!!

Naprawdę świetny lekarz, polecam gorąco !!!

Polecam Panią Doktor. Fachowa, miła osoba. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Polecam!

Panią doktor polecam szczególnie! Przyjemna, uprzejma i ciepła osoba i zarazem kompetentny lekarz.Poświęciła mi wystarczająco uwagi, wysłuchała mnie, czułam się otoczona opieką,bezpiecznie u niej w gabinecie;)Jest delikatna,wyrozumiała.Polecam!

u ginekologa byłam pierwszy raz, jestem jeszcze dziewicą, postaram się rozwiać wątpliwości dziewczyn/kobiet w tej samej sytuacji co ja:) zdecydowanie poleciłabym dr Gąsowską, jest miłą, uprzejmą osobą, uważnie słucha, przeprowadza szczegółowy wywiad, bada bardzo delikatnie, dokładnie mówi co w danym momencie będzie robiła-pomaga to się uspokoić i odprężyć. doradziła mi w sprawie antykoncepcji, przedstawia wszystkie za i przeciw różnych metod i nie ma problemu z tabletkami jak to podobno jest u niektórych lekarzy(że nie chcą przepisać) polecam jak najbardziej tego lekarza

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin