lekarz Urszula Grzyb

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Odpowiada na zadane pytania i wszystko tłumaczy. Tak jak poprzednicy pisali Pani jest niezwykle delikatna i bardzo mila. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym i kompetentnym lekarzem.

Witam. Jestem pacjentką Pani dr Grzyb od niedawna ale jestem bardzo mile zaskoczona jej podejściem do pacjentki. Pani doktor jest sympatyczna i miła. Poświęca czas każdej pacjentce i dlatego czasami trzeba poczekać na swoją kolej ale warto. Wykonuje komplet badań i wystawia szczegółowe skierowanie na badania. Wszystko skrupulatnie tłumaczy. Jest delikatna,pomocna i rzeczowa. Szczerze polecam Panią Dr Urszule Grzyb i jestem bardzo z niej zadowolona.

Bardzo kompetentna miła i uprzejma. Świetne podejście do pacjenta. Na każdej wizycie kontrolnej daje skierowania na komplet badań. Osobiście jestem bardzo zadowolona.

Polecam Panią Doktor! Jest bardzo miła i cierpliwa. Bez pośpiechu wszystko dokładnie tłumaczy.

Jak dla mnie lekarz kompetentny , szczegółowy i przyklada uwage do kazdej ze swoich pacjentek.

nie poleciłabym Pani Doktor żadnej kobiecie ,szczególnie młodej!!!

nie poleciłabym Pani Doktor żadnej kobiecie ,szczególnie młodej!!!

Kompetentna,delikatna, bardzo miła i zaangażowana w problemy kobiety. Moim zdaniem stawia trafne diagnozy. Wszystko wytłumaczy, nie zbywa byle czym, poświęca pacjentkom tyle czasu ile trzeba. Najlepszy ginekolog w okolicy.

Kompetentna,delikatna, bardzo miła i zaangażowana w problemy kobiety.
Najlepszy ginekolog w okolicy.

żałuję że mężczyźni ginekolodzy nie mają takiego podejscia do kobiety jak pani doktor Grzyb!! Oby więcej takich lekarzy:) !

No cóż jeśli chodzi o trafne diagnozy to nie ten adres.

No cóż jeśli chodzi o trafne diagnozy to nie ten adres.

Bardzo uprzejma i godna zaufania.stara się zrozumieć pacjętów, szczegółowo tłumaczy terapie i jej zamierzenia.Dyskretna i taktowna.