lek. med. Urszula Horbacewicz

Laryngolog, Wizyty domowe

U mojej córki zdiagnozowano przerost migdałka. Polecono nam Panią Doktor do wykonania operacji. I to był słuszny wybór. Bardzo miła z dobrym podejściem do dzieci.

Polecam, fajna babka. Nie wyleczyła mnie,ale to nie jej wina. Po prostu jeszcze medycyna nie znalazła na tyle taniego sposobu by polski NFZ z niego mógł korzystać.

Wspaniały lekarz - tłumaczy, na czym polega problem, poświęca dużo czasu pacjentowi i dokładnie bada. Jest dociekliwa i bardzo kompetentna. W dodatku jest bardzo empatyczna i otwarta do ludzi. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do niej.

Bardzo fajna, miła. Ma dobre podejście do dzieci. Po 2latach leczenia córki laryngologicznie u innego lekarza, mimo że wspominałam o częstych infekcjach nikt nie dopatrzył się, że to przerost migdałka gardłowego. Dopiero dr. Horbacewicz po zbadaniu określiła przyczynę. Dziś już córka jest po zabiegu.

Super lekarz, szczerze polecam , miła, kompetentna, trafna w diagnozie

Super lekarz, szczerze polecam , miła, kompetentna, trafna w diagnozie

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnów"?

cENTER-mED
Tarnów