Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Zajmuje się kompleksową diagnostyką ginekologiczno-położniczą, poradnictwem w zakresie antykoncepcji, zaburzeń miesiączkowania, menopauzy, profilaktyki nowotworów narządu rodnego. Wykonuje badania USG, prowadzi ciąże, w tym ciąże wysokiego ryzyka.
Uczestniczka licznych staży w Polsce i za granicą.

Bardzo inteligetna i cierpliwa Pani Doktor, szczegółowo przegadałyśmy problem, dostałam skierowanie na potrzebne badania. Poza profesjonalizmem Pani Doktor wyróżnia się partnerskim podejściem do pacjenta, rozmowa jak równy z równym :) Polecam!

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, cierpliwie wszystko tłumaczy. Jest bardzo dokładna w tym co robi i zachowuje pełen profesjonalizm.