lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Alergolog, Alergolog dziecięcy, Pediatra, Pulmonolog

Bardzo dobry lekarz. Od 2 lat moje dziecko jest pod opieką p. Doktor.,w tym czasie brało antybiotyk tylko raz a choruje dosyć często . Poprzedni lekarz przepisywał jeden za drugim.

daje skierowanie na badania w szpitalu publicznym.pozwala to zaoszczedzi pieniądze.raczej pomocna.

powiem tak: drugi rok razem z mężem i córeczką jesteśmy pacjentami pani doktor. zawsze wyjaśni, ma b.dobre podejście do dziecka, lubi pogadać :) nie traktuje jakoś z góry... najpierw jeździłam z córeczką, ale kiedyś lekarz rodzinny nie rozpoznał u mnie nic, a ONA TAK!!! zapalenie oskrzeli.... polecam... innym mamom też polecam

kontaktowalam sie telefonicznie z Pania doktor(bylam na urlopie w Bełchatowie)Pani doktor bedac na feriach z dziecmi udzielila mi porad fachowych,rzeczowych. Mam nadzieje ze nie bede musiala korzystac osobiscie ale gdyby zaszla taka potrzeba to chyba jedyny doktor do ktorego bym poszła

Absolutnie tak, pani Kłucjasz umie wszystko dobrze wytłumaczyć, jest konkretna, cierpliwa, ale nie lubi jak przychodzi sie zbyt wcześnie na umówiona godzinę. Naprawdę, polecam, ma idealne podejście do dzieci, lata praktyki i wielka wiedza :)

Prawdziwy specjalista z powołania.Jako jedyna lekarka rozpoznała u dziecka astmę oskrzelową.Wcześniej dziecko trafiło w ciężkim stanie do szpitala po kolejnym leczeniu tzw. zapalenia oskrzeli.Po sterydach i po odpowiednim leczeniu Pani doctor dziecko normalnie funkcjonuje.Bardzo dobry pulmonolog.

Gorąco polecam panią doktor-miła,konkretna i fachowa pomoc.Dziękujemy: mama Dagmara z synkiem Filipkiem.

NIE NIE NIE zupełne nieporozumienie !!!!

NIE NIE NIE zupełne nieporozumienie !!!!

Pani doktor rzeczowa i skuteczna. Wystawa diagnozę po wcześniejszym skierowaniu na badania, a nie jak niektórzy lekarze "dam antybiotyk może przejdzie".

jest konkretna,ma podejście do dzieci. nie kręci - na badania albo do łagiewnik/k łodzi, albo do rabki