lekarz Urszula Kaps-Kozalska

Bardzo profesjonalne podejście, zarówno w przypadku wizyt refundowanych jak i prywatnych. Nie ma naciąganych problemów, a zarazem "wyciągania" kasy z portfela pacjenta. Pani Kaps -Kozalska jest konkretna, rzeczowa, ale zarazem bardzo delikatna. Wizyta zawsze punktualnie, bez zbędnego czekania i starty czasu. Bezbolesne leczenie i trwałe efekty to najlepsza rekomendacja. Serdecznie polecam!!!

Trafiłem do tego gabinetu z bólem tylko z niego mnie nie odesłano , fajna pani z rejestracji nie odesłała mnie, uprzedziła tylko że mogę troche czekać bo są poumawiani pacjenci. Po niecałej godzinie wszedłem pani doktor bardzo miła , uprzejma nie miało znaczenia że jestem na fundusz.Ząb usunięty, fachowa robota, nic nie bolało!!!

Mój ulubiony gabinet lekarz jest kompetentny, czas oczekiwania w poczekalni bardzo krótki, miły personel

Totalnie odradzam!!! Nie spotkałem jeszcze gorszego stomatologa!!! Z pozoru miła Pani Budasz-Kozłowska okazuje się kolejny raz całkowitą amatorką w swoim fachu. Kolejny spartaczony ząb nadaje się tylko do usunięcia. Pierwsza wpadka każdemu moze się zdarzyć - więc ją zignorowałem. Teraz kiedy kolejny wczesniej niebolący ząb po kilku dniach od wizyty zaczyna boleć to już chyba przesada!!! Mało tego, kiedy zgłosiłem się z bólem do wspomnianej amator-doktorki kazano czekać mi trzy dni za wizytą (które przetrwałem tylko dzięki silnym lekom przeciwbólowym). Kiedy już się doczekałem odesłano mnie z kwitkiem, gdyż nie było wolnych miejsc (trzy dni wczesniej - były) Kolejny wolny zaproponowano mi za tydzień -"wcisnie się gdzieś miedzy pacjetów". Miałem sobie siedzieć w domu, faszerowć się lekami i spokojnie czekać (z bólem) "na wciskanie" miedzy innych pewnie równie poszkodowanych pacjentów. Żenada!!!

nie polecam, zab robiony 2 razy i 2 razy się złamał...

nie polecam, zab robiony 2 razy i 2 razy się złamał...

Załamałem się-mam nadzieję,że tylko ja.Będę chronił swoje dzieci. Opinia jest małym ułamkiem tego co powinienem zrobić. Dwie wizyty w tym gabinecie PIERWSZA I OSTATNIA. Dostałem od pani Kaps-Kozalska coś za darmo CZYSZCZENIE KAMIENIA NAZĘBNEGO(pierwszy raz dostałem coś za darmo od dentysty -byłem zachwycony-myślałem,że w Szwecji jestem). Zastanawiałem się jaki kamień,przecież mam dziurkę w zębie ale co tam DARMO i przecież każdy coś kamienia ma,no i co ja mogę wiedzieć nie ja jestem Dentystą. Efekt po czyszczeniu : Ból zębów w szczelinach między zębowych górnej szczęki po wewnętrznej stronie większości zębów ...

Załamałem się-mam nadzieję,że tylko ja.Będę chronił swoje dzieci.
Opinia jest małym ułamkiem tego co powinienem zrobić.
Dwie wizyty w tym gabinecie PIERWSZA I OSTATNIA.
Efekt po czyszczeniu :
Ból zębów w szczelinach między zębowych górnej szczęki po wewnętrznej stronie większości zębów przednich.
Na pytanie dlaczego zaczęły boleć-dostałem odpowiedź kup sobie elmex to powinny przestać.
Zostałem pozbawiony szkliwa -najtwardszej części zębów w szczelinach.
Najgorsze jest to,że z miesiąca na miesiąc zęby czarniały w tych miejscach od wewnętrznej strony efekt jest straszny koszty naprawy to już tysiące złotych prywatnie.
Tak bardzo żałuję,że tam wtedy poszedłem tak zaufałem jestem załamany.
Moje odczucie jest takie,że przez jedną złą wizytę zostałem wiecznym klientem gabinetów prywatnych-a najgorsze jest to ,iż czuję w tym celowość.Ale oczywiście to tylko moje odczucie i opinia bo przecież nie jestem dentystą tylko głupim,biednym pacjentem i mogę się mylić.