lekarz Urszula Kołpa

2,7
2,5
2,9
2,6

swietny specjalista z dobrym podejsciem do dzieci mam dwoje dzieci ktore uwielbiaja pania doktor nie faszeruje dzieci antybiotykami i zawsze pomaga w rozeiazywaniu problemow

Nie rozumiem ludzi wypisujących złe opinie o tym lekarzu. Opryskliwa? Nie sądzę. Nie ma kontaktu z dziećmi? - Dziwne, bo z moim ma. Małomówna? - Do lekarza idzie się z konkretnym problemem a nie na plotki..Nie przepisuje od razu na zwykły katar antybiotyków. Ma dobre, racjonalne podejście. Wcale nie uważam, żeby minęła się z powołaniem. Polecam.

Pani doktor na plus. Można zadzwonić do Pani doktor z problemem o każdej porze ona zawsze podpowie co robić. mam 3 miesięczną córeczkę ciągłe kolki, pani doktor zawsze odebrała tel. i spokojnie tłumaczyła co robić.

Pani doktor na plus.

Pani doktor to kompetentny lekarz. Różni sie tym od innych lekarzy lubińskich, że nie 'ładuje " w dzieci od razu antybiotyków, jedynie kiedy jest potrzeba. Po wielu próbach u innych lekarzy zyskała moje zaufanie z całą pewnością:)

kompletnie pani się pomyliła z powolaniem

kompletnie pani się pomyliła z powolaniem

najgorszy pediatra jakiego poznałam, fatalna komunikacja, niemiła i opryskliwa..... odradzam. moze kiedys ta pani to przeczyta i zmieni specjalizacje bo do dzieci to ona sie nie nadaje

lekarka jest fajna ale moim zdanie dzieciaki jej nie obchodza

lekarka jest fajna ale moim zdanie dzieciaki jej nie obchodza

Przez panią doktor, moje dziecko niepotrzebnie znalazło się w szpitalu. Niesympatyczna, zachowuje się jakby praca lekarza to była dla niej kara. Brak pomocy z jej strony. Błędne diagnozy !!!

Pani doktor jest straszna. Nie mam siły opisywać całej historii, bo krew się gotuje, jak o tym pomyśle. Strach pomyśleć ze ona ciągle pracuje w naszym szpitalu.

Osoba mało komunikatywna, brak podejścia do dzieci, mówi bardzo cicho i trzeba samemu o wszystko wypytywać. Nie polecam.