dr n. med. Urszula Kotlińska

Neurolog

2,7
2,9
2,7

Dobrze obchodzi się z pacjentami tylko tymi którzy mają pozycję. Leżał na sali pacjent który był właścicielem firmy,zupełnie inne podejście, leci na kasę, Polecam, jeśli już to leczenie prywatne ale w Toruniu.

Witam Byłem pacjentem Pani Doktor i prowadziła historię mojej choroby i leczenie. Rozpoznanie było trafne już po pierwszej wizycie. To bardzo życzliwa i kompetentna lekarka. Co więcej, kiedyś miałem problemy finansowe, a leczyłem się u pani doktor prywatnie, a to są koszty - wiadomo. Nie wzięła ode mnie pieniędzy za dwie wizyty. Prawdziwy lekarz taki z powołania, dla którego liczy się dobro pacjenta, a nie napychanie portfela. Do dobry człowiek i kompetentny lekarz.

Witam

Bez wrażliwości,widziałam jak obchodziła się z pacjentem umierającym i jego rodziną, znieczulica. To jeszcze zamierzchły PRL, nie ma pojęcia jak powinna zachowywać się w szpitalu, brak profesjonalizmu.

BEZ KOMENTARZA PROSZE SAMEMU SIE PRZEKONAC

BEZ KOMENTARZA PROSZE SAMEMU SIE PRZEKONAC

Mimo usilnych starań Pani Doktor nie zapłaciłam nic za wizytę w szpitalu. Czekałam 6 godzin po czym usłyszałam od ani Doktor żebym przyjechała za dwie godz to "może wtedy mnie przyjmie". Jak się jej zapłaci to się stara.

Jak się jej zapłaci to się stara.

Bardzo kompetentna. Jest kompetentna. Leczyła prawie całą moją rodzinę.

Bardzo kompetentna. Jest kompetentna. Leczyła prawie całą moją rodzinę.

BARDZO KOMPETENTNA MILA SUPER OPIEKA TLUMACZY JAK DALEJ POSTEPOWAC Z LECZENIEM ZCHORZEN