dr n. med. Urszula Kozłowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Dziwi mnie dlaczego pani doktor ma tak mało opinii... Na swojej drodze spotkałam już wielu dermatologów, ale dopiero dr Kozłowska wykazała się odpowiednią wiedzą. Przy okazji ma bogatą osobowość, a wizyta u niej to sama przyjemność. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Dr Kozłowska jest świetnym lekarzem, byłam mile zaskoczona. Od lat mam problemy z łuszczycą, dopiero dr Kozłowska zaczęła mnie tak naprawdę leczyć. Kondycja skóry głowy zdecydowanie się poprawiła. Po dość długim leczeniu mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu. Polecam Panią Doktor! Nie dość, że wiedzę ma ogromną to i osobowość bogatą :)