Urszula Kuczyńska

Doktor Kuczyńska po pierwsze jest świetną specjalistką, ktorą polecam, a po drugie - udało jej się zbudować godny polecenia zespół. W Krainie podoba mi się to, że każdy lekarz ma swoją specjalizację, dlatego mam pewność, że zajmują się mną najlepsi i stosują najnowocześniejsze metody, naprawdę polecam każdemu, kto ma możliwość wybrania się do tego gabinetu

Właśnie, jak ktoś tu napisał - jak sie lubi co się robi, to się to robi dobrze. Doktor Kuczyńska z pewnością lubi to, w czym jest najlepsza - czyli protetykę. Spotkałam się z obsługą na najwyższym poziomie, polecam!

jeden z najnowocześniejszych gabinetów w jakich byłam - i sprzęt, i lekarstwa i kadra na najwyższym poziomie. Do tego można płacić kartą i rozkładać płatność na raty - choćbym chciała, nie mam się czego czepić ;)

większość tego, co myślę o pani doktor zostało już napisane, jest świetną specjalistką, największe osiągnięcia chyba ma w dziedzinie protetyki, można powiedzieć, że to jest jej taki konik i miłość, a że lubi to, co robi jakość jest wysoka, poza tym jest też fantastyczną kobietą.

a ja do gabinetu trafiłam przypadkiem, ale podobnie jak moi przedmówcy zupełnie tego nie żałuję. Sam gabinet dobrze wyposażony, fantastyczna i bardzo miła obsługa. Widać, że dentyści tam pracujący są w powołania, wiedzą jak się obchodzić z każdym pacjentem, nawet z tym strachliwym.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4