lekarz Urszula Kukułka-Niećko

Internista, Reumatolog

Polecam Panią doktor, jest wspaniałym lekarzem, nie tylko w swojej dziedzinie, gdyby nie Pani dr, już by mnie na tym świecie nie było, poradziła sobie z rozpoznaniem i leczeniem zakrzepicy. Leczę się u Pani dr około roku i na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę - a zanim trafiłam do Pani dr przez pół roku chodziłam od lekarza do lekarza i każdy twierdził,że wymyślam objawy i nic mi nie jest... A Pani dr potraktowała mnie poważnie i rozpoznała RZS seronegatywne. Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem, interesuje się pacjentem i nie robi tego ze wzgląd na pieniądze, ponieważ wiele razy przyjmowała mnie w nagłych sytuacjach, nawet dzwoniła spytać jak się czuję... Mogłabym bardzo długo pisać same pozytywy, ale jednym słowem Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam

Polecam. Pani doktor potrafi poświęcić sporo czasu. Potrafi także słuchać, później bada pacjenta i wtedy daje popis...tłumaczy i mówi co robić. Jednym słowem super. Byłem tylko raz i pomimo młodego wieku zostałem poważnie potraktowany. Uważam że to najlepsza Pani doktor w tej dziedzinie w mieście...dodam byłem już u kilku innych osób gdzie pachnie arogancją, brakiem czasu, poświęcenia uwagi.. jeśli do reumatologa to tylko tutaj !