Urszula Kuśmierz

Psycholog, Psychoterapeuta

Terapia z Panią Ulą pozwoliła mi zrozumieć i poznać siebie, dzięki niej w dużym stopniu rozwiązałem swoje problemy. Polecam tą terapeutkę, jest wyrozumiała, cierpliwa i potrafi słuchać.

Pani Kuśmierz bardzo mi pomogła. Uważam że jest dobrą psychoterapeutką, na spotkaniach nie zawsze było łatwo ale teraz żyje mi się lepiej. Szczerze polecam wszystkim.

Pani Urszula potrafi cierpliwie wysłuchać, nie ocenia, nie potrafi pomóc dojść w czym tkwi problem. Jedyne z czego nie byłam do końca zadowolona to brak celowości w terapii, nie do końca wiedziałam do czego zmierza i jaki ma plan pani Urszula. Cena za 45 minut wizyty to 130zł, więc nie jest to mało. Poza tym uważam, że pani psycholog jest osobą godną polecenia, pomogła mi zrozumieć wiele spraw, jednak odczuwam pewien niedosyt.

Profesjonalizm, życzliwośc i ciepło . Polecam , empatyczna psycholog, bardzo mi pomogła.

Zjawiłam się u Pani Uli zupełnie pozbawiona nadziei, w depresji, z masą bolesnych przeżyć. Niejednokrotnie wydawało mi się, że nic nie ma już sensu. Milczałam przez większość początkowych sesji.Pani Ula jednak nie zwątpiła we mnie, wspierała, zachęcała do mówienia i cierpliwie czekała aż się otworzę. Nie skreśliła mnie, mimo ogromnych oporów z mojej strony. I w końcu Jej zaufałam, otworzyłam się. Pierwszy raz od wielu lat poczułam ulgę, której nie towarzyszyło poczucie winy. Od tamtej pory staram się działać, zrobić coś z własnym życiem. Obok wsparcia oczywiście usłyszałam wiele rzeczy, które mnie zabolały, ale to dobrze, bo tego typu wstrząs był potrzebny. Cenię Panią Ulę za wysokie umiejętności, szanuję za ogromną wiedzę. Jest osobą kompetentną, godną zaufania, empatyczną i jednocześnie potrafiącą nazwać rzeczy po imieniu. Terapia u Pani Uli to ciężka praca, ogromny wysiłek, który jednak później procentuje. Jeśli ktoś liczy na głaskanie po główce i potakiwanie, to się zawiedzie. Bardzo cieszę się, że trafiłam do Pani Uli. Niejednokrotnie wyciągała mnie za uszy z niezłego bagna i jestem Jej za to bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim, którzy szukają pomocy.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Szczecin"?

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Juranda 1

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
Gabinet Psychiatryczno -Psychotrerapeutyczny dla dorosłych,dzieci młodzieży Ę.Słowińska
Krasińskiego 73/7
Krasińskiego 73/7
Szczecin
Oddział Kliniczny Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Kraków ul. Kopernika 21a
ul. Kopernika 21a
Kraków