Urszula Libera

Psychiatra

Pani Doktor zdecydowanie jest jednym z lekarzy, których mogę polecić. Jest zaangażowana, cierpliwa, profesjonalne. Buduje podczas wizyty atmosferę zaufania in zaopiekowania.

Leczyłam się u Pani doktor przez około 2 lata, niestety leki nie zawsze trafnie mi dobierała i absolutnie nic nie można było jej zasugerować. Na psychoterapię też nie naciskała, a w niektórych przypadkach uważam to za konieczność. Leki to nie wszystko.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor! Bardzo mi pomogła i poświęciła mi 4 lata, żeby wyprowadzić mnie małymi kroczkami z choroby! :-) Mojemu bratu też pomogła!

Choruję na depresję i leczę się u Pani doktor już od dłuższego czasu. Uważam Ją za lekarza z powołania, osobę kompetentną, godną zaufania i polecenia. Zawsze wysłucha, doradzi, objaśni metodę terapii, działanie leków, odpowie na wszystkie pytania. Jest uprzejma i cierpliwa. Ponieważ ma dużo pacjentów, to niestety, na bezpłatną wizytę u Pani doktor trzeba czekać ok. trzech miesięcy. To jedyny minus.

Znakomity specjalista.Korzystam z wizyt od lat i dzięki niej moje małżeństwo funkcjonuje do tej pory..pozdrawiam

bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam

bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam

Jestem bardzo zadowolony z podejścia pani doktora do pacjenta i efektów leczenia.

Leczę się u Pani doktor dwa lata i uważam,że bardzo mi pomogła .Szczerze polecam .

Dobry lekarz i wspaniały człowiek, szczera i wspierająca. Z czystym sumieniem polecam doktor Liberę.

szczerze polecam! Pani doktor jest świetnym specjalista i dobrym człowiekiem!

szczerze polecam! Pani doktor jest świetnym specjalista i dobrym człowiekiem!