Urszula Libera

Psychiatra

Leczyłam się u Pani doktor przez około 2 lata, niestety leki nie zawsze trafnie mi dobierała i absolutnie nic nie można było jej zasugerować. Na psychoterapię też nie naciskała, a w niektórych przypadkach uważam to za konieczność. Leki to nie wszystko.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor! Bardzo mi pomogła i poświęciła mi 4 lata, żeby wyprowadzić mnie małymi kroczkami z choroby! :-) Mojemu bratu też pomogła!

Choruję na depresję i leczę się u Pani doktor już od dłuższego czasu. Uważam Ją za lekarza z powołania, osobę kompetentną, godną zaufania i polecenia. Zawsze wysłucha, doradzi, objaśni metodę terapii, działanie leków, odpowie na wszystkie pytania. Jest uprzejma i cierpliwa. Ponieważ ma dużo pacjentów, to niestety, na bezpłatną wizytę u Pani doktor trzeba czekać ok. trzech miesięcy. To jedyny minus.

Znakomity specjalista.Korzystam z wizyt od lat i dzięki niej moje małżeństwo funkcjonuje do tej pory..pozdrawiam

bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam

bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091