lekarz Urszula Lulewicz-Sobczak

Świetny lekarz, mój synek od urodzenia jest nią zafascynowany i ja z mężem też, ale to połowa sukcesu, druga to taka że posiada wiedzę i jeśli coś niepokoi rodzica to dokłada wszelkich starań aby je rozwiać m.in. zleca szereg badań, a po skończonym leczeniu zadzwoniła z pytaniem jak się czuje nasz szkrab, niesamowita.

Pan Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Wizyta trwała prawie 1h. Zbadała naszego synka od stóp do głowy: osłuchała go, zbadała brzuszek, węzły chłonne, główkę, jąderka, zważyła go. Jeszcze takiego badania nie przeprowadził żaden inny lekarz, a już paru lekarzy odwiedziliśmy. Poza tym oczywiście skupiła się na problemie, z którym do niej przyszliśmy. Podejście do dziecka rewelacyjne. Nasz Mały (15m-cy) siedział cichutko i pozwolił sobie bez problemu na całkowite zbadanie,aż Pani Doktor była zadziwiona, że jest taki grzeczny. Wspomnę, że u innych lekarzy Mały zawsze płakał. Ponadto przejrzała całą książeczkę zdrowia i uzupełniła to co potrzeba, co też również u innych lekarzy nie było miejsca. Naprawdę mam nadzieję, że to już nasza ostatnia Pani Doktor i to do niej już zawsze będziemy chodzić. Polecam ją szczerze. Nie będziecie żałowali. Pani Doktor przyjmuje m.in. w Signum w Skórzewie ul. Poznańska (przy Biedronce)

najlepszy pediatra jakiego znam nic dodac nic ujac

najlepszy pediatra jakiego znam nic dodac nic ujac

WSPANIAŁY LEKARZ,MOJE DZIECI UWIELBIAJĄ CIOCIĘ ULĘ.POLECAM!!!

WSPANIAŁY LEKARZ,MOJE DZIECI UWIELBIAJĄ CIOCIĘ ULĘ.POLECAM!!!

Chłodna??? Trudny język? W zyciu zaden lekarz nie omawiał ze mna choroby tak dokładnie i zrozumiale jak Pani dr Urszula Lulewicz-Sobczak!!!! Czy to oby nie pomyłka? Moze chodzi o dr Sobczak z Polnej???

nic nie mogę zarzucić Pani Doktor... wręcz przeciwnie jestem jej wdzięczna,jako jedna z nielicznych zainteresowała się synkiem kiedy był chory.dzięki niej dowiedzieliśmy się dlaczego nasz synek tak ciężko przechodzi chorobę, nie popuściła i robiła mnóstwo badań by zdiagnozować synka.. fakt leżeliśmy wtedy 2 MIESIĄCE W SZPITALU ALE Dzięki NIEJ WIEMY JAK DALEJ LECZYĆ SYNKA... niejednokrotnie synek był jej pacjentem na oddziale gdzie Pani Doktor pracuje i zawsze znalazła czas żeby przyjść i synka zbadać, powiedzieć o postępach w leczeniu i dalszych planach leczenia. zawsze miła i serdeczna, z uśmiechem na twarzy podchodzi do dziecka, synek wręcz się cieszy jak widzi Panią Doktor a to rzadkość bo przeważnie wybucha płaczem. dla rodziców też ma zawsze czas, wszystko dokładnie tłumaczy podczas leczenia dziecka, pocieszy ciepłym słowem...nasz synek nie jest łatwym pacjentem ze względu na choroby jakie ma m.i.n. ŚRÓDMIĄŻSZOWA chorobę płuc z włóknieniem, refluks a także diskeneze rzęsek, opóźnienie psycho-ruchowe i kilka innych... zawsze możemy na nią liczyć, zawsze nam pomoże jak może i umie a jeśli nie ma takiej możliwości to nas pokieruje gdzie się udać z pomocą...więcej takich lekarzy powinno być!!!! polecamy !!!! pozdrawiamy

Poproszę o numer kontaktowy do Pani Doktor. W przychodni w Skorzewie przyjmuje tylko w srody

Lekarz, który jest prawdziwym Człowiekiem... Madra, zdecydowana, posiadająca dużą wiedzę i potrafiąca pomóc. Nasza Tosia wiele Jej zawdzięcza.

Obecnie nie korzystamy z porad pani doktor, bo nasze dzieci już tego nie potrzebują,jednak był czas kiedy potrzebowaliśmy zdecydowanej, konkretnej pomocy specjalisty, ponieważ nasze dzieci często chorowały. I choć czas choroby był zawsze trudny i smutny, to do dziś wspominam spotkania z kochaną Panią dr. Lulewicz, która zawsze podniosła nas na duchu, pocieszyła, dała nadzieję,poświęciła czas tak jakby nic innego nie było w tym momencie ważniejszego, i leczyła, wspaniale leczyła nasze dzieciaki,które za nią przepadały.Bogu niech będą dzięki za taką Panią doktor.Polecam wszystkim a Panią doktor serdecznie pozdrawiam. Mama Dawida i Esterki

Uwielbia leczenie sterydowe. Dlatego tak szybko mijają objawy duszności u dzieci.