lekarz Urszula Lulewicz-Sobczak

Pediatra

Świetny lekarz, mój synek od urodzenia jest nią zafascynowany i ja z mężem też, ale to połowa sukcesu, druga to taka że posiada wiedzę i jeśli coś niepokoi rodzica to dokłada wszelkich starań aby je rozwiać m.in. zleca szereg badań, a po skończonym leczeniu zadzwoniła z pytaniem jak się czuje nasz szkrab, niesamowita.

Pan Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Wizyta trwała prawie 1h. Zbadała naszego synka od stóp do głowy: osłuchała go, zbadała brzuszek, węzły chłonne, główkę, jąderka, zważyła go. Jeszcze takiego badania nie przeprowadził żaden inny lekarz, a już paru lekarzy odwiedziliśmy. Poza tym oczywiście skupiła się na problemie, z którym do niej przyszliśmy. Podejście do dziecka rewelacyjne. Nasz Mały (15m-cy) siedział cichutko i pozwolił sobie bez problemu na całkowite zbadanie,aż Pani Doktor była zadziwiona, że jest taki grzeczny. Wspomnę, że u innych lekarzy Mały zawsze płakał. Ponadto przejrzała całą książeczkę zdrowia i uzupełniła to co potrzeba, co też również u innych lekarzy nie było miejsca. Naprawdę mam nadzieję, że to już nasza ostatnia Pani Doktor i to do niej już zawsze będziemy chodzić. Polecam ją szczerze. Nie będziecie żałowali. Pani Doktor przyjmuje m.in. w Signum w Skórzewie ul. Poznańska (przy Biedronce)

najlepszy pediatra jakiego znam nic dodac nic ujac

najlepszy pediatra jakiego znam nic dodac nic ujac

WSPANIAŁY LEKARZ,MOJE DZIECI UWIELBIAJĄ CIOCIĘ ULĘ.POLECAM!!!

WSPANIAŁY LEKARZ,MOJE DZIECI UWIELBIAJĄ CIOCIĘ ULĘ.POLECAM!!!

Chłodna??? Trudny język? W zyciu zaden lekarz nie omawiał ze mna choroby tak dokładnie i zrozumiale jak Pani dr Urszula Lulewicz-Sobczak!!!! Czy to oby nie pomyłka? Moze chodzi o dr Sobczak z Polnej???

Wciąż poszukujesz "Pediatra Poznań"?

Tumska 10
62-200 Gniezno