dr n. med. Urszula Marciniak

Alergolog dziecięcy

Leczymy się u Pani Doktor od 7 lat. Zawsze ma czas, serce i usmiech dla dzieci. Lekarz z powołania, bardzo szanuję, lubię i polecam. :)

Pirwszy mój kontakt z panią dr. Marciniak miałam w 1999r była ordynatorem oddziału alergologi w klinice na Wrońskiego, trafiłam tam z dwójka dzieci które, od dwóch lat miesiąc w miesiąc brały antybiotyki- bezskutecznie, a miejscowi nieudolni lekarze traktowali nas jak .... .Po dwu tygodniowym pobycie na oddziale i wielu badaniach postawiono diagnoze. Pani doktor pokazała nam tyle dobroci i serca ze bez zastanowienia postanowilismy leczyć się dalej u pani dr.prywatnie - koszt może na owe czasy nie był mały 50zł-ja płaciłam za dwoje 70zł a do tego dojazd 130km w jedna strone , leki... ale było warto.Do Wrocławia jezdzilismy przez dwa lata, niekiedy dwa razy w tygodniu jak choroba sie wzmagała.Naprawde to wspaniała kobieta, zajeła sie leczeniem moich dzieci doskonale.Jak dzici były starsze i potrzebowała dojścia do innego specjalisty np. neurologa,gastroendokrynologa - zadzwoniłam do pani DR.Marciniak poprosiłam o pomoc ,pomogła bez problemu.Dziś moje dziciaczki sa prawie dorosłe,i pamietaja o pani doktor.Polecam wszystkim mamą wizyte u pani dr.- to nie jest tak ze ona liczy tylko na ilosc pacjetów, jak matka dzwoni z płaczem ze dziecko jest chore - poprostu pomaga i stąd te opużnienia. Licze dalej na pomoc - po świętach wybieram sie do pani dr. z siostra i jej dziecmi.

Polecam panią doktor ponieważ zawsze była chętna pomóc ,nawet wystarczyła rozmowa telefoniczna.Pamięta swoich pacjętów,uprzejma

Dr Marciniak to fachowca jakich mało. Byłam u niej z swoim teraz 6-miesięcznym synem już 5 razy. Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Na początku każdej wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad. Wszystko notuje. Odpowiada bardzo szczegółowo na zadane pytania. Ma bardzo dobry stosunek do dzieci. Mogę ją polecić z czystym sumieniem. Odbiera telefony nawet w niedziele i święta. Zawsze doradzi.

Mogę ją polecić z czystym sumieniem.

Odbiera telefony nawet w niedziele i święta. Zawsze doradzi.

Do Pani doktor trafiłam z moją córeczką w 2010r. Kompetencja, fachowość, doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że mam 100% pewność, iż moje dziecko jest w dobrych rękach. Jest doskonałym lekarzem, zawsze służy pomocą, kompleksowo podchodzi do pacjenta zawsze poświęcając dużo czasu na wywiad i rozmowę. Polecam w pełni każdemu rodzicowi!

Pani doktor jest lekarzem z powołania, poświęca bardzo dużo czasu każdemu dziecku, oraz wnikliwie bada, i nie tylko pod kontem przyjadu, np z pzreziębieniem, tylko zajmuje się dogłębnym przebadaniem i pzreanalizowanie wyników badań dziecka.Polecam każdemu rodzicowi, miec tak zaufanego i profesjonanego lekarza!

Jeżdżę do Pani Doktor od trzech lat z dwójką dzieci. Lekkie przeziębienie kończyło się zapaleniem płuc. Dopiero Pani Marciniak potrafiła postawic trafną diagnozę (wcześniej byłam u wielu specjalistów)i wprowadzic odpowiednie leczenie.Od trzech lat ani razu zapalenia płuc! Wszystkim polecam Panią Marciniak jako wspaniałego lekarza!

Jeśli o moje dziecko, nie do końca jestem zadowolona z wizyt u tej pani doktor. Ba, jeszcze parę miesięcy temu zdarzały się takie sytuacje, że jednego dnia byłam z moim dzieckiem na wizycie u p. dr. Marciniak, a na drugi dzień zmuszona byłam wzywać pogotowie. Zdecydowanie za dużo leków i do tego w za dużych dawkach. W tej chwili szukam innego lekarza o tej specjalności.

Mój synek ma juz 5 lat,do Pani dr Marciniak trafilimy w styczniu 2007r.To Ona postawiła trafną diagnoze - astma i dobrała odpowiednie leki,dzięki którym naprawde możemy zapomniec ze mamy przewlekła chorobe.Kiedyś zwykły katar był dla nas zagrożeniem,było zapalenie oskrzeli i duszności, teraz konczymy na kroplach do nosa:-).Nie wyobrażam sobie innego lekarza dla mojego dziecka.Mam do naszej Pani Doktor pełne zaufanie, jest swietnym lekarzem,świetnym diagnostą i psychologiem.Zawsze miła, zadbana i usmiechnięta.Na każdą wizytę poświęca wiele czasu ze stoickim spokojem dokładnie badając dziecko po wcześniejszym przeprowadzonym wywiadzie z rodzicem, a to bardzo ważne, gdyż rodzic widzi swoje dziecko praktycznie 24h/dobe a lekarz 30 minut i to nie kazdny.Wiele Jej zawdzięczamy i zyczyłabym wszystkim takich lekarzy.Uważam ze jest pełnym profesjonalistą w swoim zawodzie. Pozdrawiam Agnieszka